Kilolu Görünmek İçin Ne Giysem

Kilolu Görünmek İçin Ne Giysem Zayıflığınızdan mı yakınıyorsunuz?  Kilolu görünmek için ne giysem diye saatlerce düşünüyor musunuz? O halde sizlere kilolu gösteren kıyafetler konusunda bazı öneriler de bulunacağız. Giydiğiniz kıyafetleri üzerinize yakıştıramıyorsanız, bu konu sizlerin daha zarif görünmesini sağlayacak. Kilolu gösteren kıyafetleri seçmek çok daha makul olacaktır. Şimdi gelelim maddeler halinde tasarım örneklerine!

Kilolu Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Pantolonun altına bir içlik veya tayt giymek bacak kalınlığını arttırır!

Pantolon giydiğinizde bacağınızın inceliği ve hatlarınızın ortaya çıkmaması size sıkıntımı yaratıyor? O zaman mutlaka içine bir içlik veya tayt giymenizi öneriyoruz. Böylelikle bir kademe bacak ve kalça boyutlarını arttırabilir ve daha kilolu görünebilirsiniz. Ayrıca pantolon seçimlerini mutlak suretle yüksek bel ürünlerden yana kullanın ve esneme payı olan pantolonlar satın alın.

Üst seçimlerinizi destekleyecek olan iç çamaşırları kullanın!

Unutmamalısınız ki, bir kıyafet seçimi yapılırken önemli olan faktörün hatlarınızın ortaya çıkması durumudur. Bu sebeple kilolu görünmek için nasıl giyinmeli konusunda iç çamaşırlarıyla ilgili önerimiz, destekli bir sutyen kullanmanızdır. Ayrıca basic bir tişört satın alarak, istenen dekolteyi yaratabilirsiniz. Böylece çok daha şık bir ortam yaratabilirsiniz. Hem fit, hem de hatları olan bir vücuda sahip olmak, bu şekilde sokak modasına ayak uydurmak kim istemez ki?

Kalın hırkalar tercih edin!

Kalın hırkalar tercih etmek, vücudun daha kilolu görünmesine yardımcı olacaktır. Özellikle yün olan hırkalar veya kazaklar tercih ederek, istenen kilolu görünüme sahip olabilirsiniz. Kilolu gösteren kıyafetler konusunda bay ve bayanların ortak tercihi kazak ve kalın hırkalardır. Bu elbiseler sizlerin tam anlamıyla istenen kiloda bir görüntü kazanmanıza yardımcı olacak.

Bol desenli gömlekler!

Bol desenli gömlekler, Kilolu Görünmek İçin Ne Giysem sorusunu kendisine soran bireyler için sıklıkla önerdiğimiz bir üründür. Daha fit görünmenizi sağlayacak ve aynı zamanda istenen vücut orantısını ortaya koyacak ürünleri giyebilirsiniz. Bunu hafif bir dekolte ve destekli sutyen ile tamamlayabilirsiniz. Böylelikle istenen ve aranan o makul görüntüye kolaylıkla ulaşılabilir.

Sizlere sunduğumuz bu muhteşem tavsiyeler ile olağandan daha kilolu görünebilirsiniz. Unutmayın ki; daha kalın bir vücut ortaya koymak için kat kat giyinmek gerekmez. Sadece vücudunuzun hangi bölümü ince ise o bölge için doğru parçaları seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu makalemiz ilginizi çekebilir

Yorum yapın