Elma Tipi Vücut Nasıl Giyinmeli

Bayanların vücut yapıları oldukça farklıdır. Birçok bayan ideal oranlara sahip olmak için diyetler yapmaktadır. Ne yazık ki diyetler etki etmeyince vücutları ile barışık halde yaşamak zorunda kalırlar. Bayanların sürekli olarak merak ettiği elma tipi vücut nasıl giyinmeli oldukça popüler bir konudur. Elma tipine sahip bir vücut farklı oranlara sahiptir.

Genellikle karın bölgesi biraz büyük ve basen ile birleşmiş bir vücut tipidir. Kadınların genelinde yer alan bu vücut farklı kıyafetler ile tamamlanabilir. Vücut tipi üzerinde kıyafet seçimi doğru yapılırsa muhteşem bir görünüm elde edilebilir. Şık olmak ve özel görünmek isteyen bayanlar özel kıyafetleri tercih etmektedirler.

V Yaka Bluz Modelleri

V Yaka Bluz Modelleri

Elma vücutlar için tercih edilecek en özel parçalar arasında V yaka bluzlar tercih edilebilir. Karın bölgesi büyük olduğundan v yaka bluz modelleri oldukça ilgi çekicidir. Böylelikle bu modeller ile karın bölgesi gizlenebilir. Boyun kısmı daha çok ortaya çıkarılarak, dikkat o noktadan uzaklaştırılır. V yaka bluz ve tişört modelleri elma tipi vücut nasıl giyinmeli sorusuna en iyi yanıttır.

V Yaka modelleri ile vücudun en üst kısmı daha ince gösterilecektir. Ayrıca vücudun üst kısmı daha uzun gösterilerek, ince ve zarif bir görünüm sağlayacaktır. Sizlerde elma tipi bir vücuda sahipseniz kruvaze yaka modelleri diğer modeller ile kombinleyebilirsiniz. Özel davetler ve günlük kullanımlar için modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kısa Ceket Modelleri

Elma tipi vücuda sahip bayanların her zaman şikâyet ettiği vücutlarının güzel bir görünüme sahip olmasıdır. Kısa Ceket modelleri ile vücudunuz için güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa ceketler bel kısmını daha toplu gösterecektir. Karın kısmının geniş olmasından şikayet eden bayanlar kısa ceket modelleri ile modern bir görünüm sağlayacaktır.

Kısa ceket modelleri ile her davete dahil olabilirsiniz. Karın yapınız saklanırken, sizlerde bu modeller ile tarz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kısa gömlek modelleri de bu vücut tipleri için oldukça uygundur. Ayrıca bu modellerin bol olmasına dikkat edilir. Dar modeller bu vücut tipine asla uygun değildir. Sizler de asimetrik bluz modelleri ile vücudunuz için güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Her bayanın merak ettiği elma tipi vücut nasıl giyinmeli konusu her zaman gündemde yer almaktadır. Düz gömlek modelleri elma tipi vücutlar için tercih edilebilir. Ayrıca çizgili modeller bayanların özel olarak tercihi olmayı başarmıştır. Her mekana uyum sağlayan gömlek modelleri bayanların kurtarıcı parçaları arasında yerini alıyor.

Özellikle vücutlarını en iyi gösteren tunik modelleri oldukça ilgi çekicidir. Birbirinden özel ve renkli tunik modelleri ile vücudunuzu saklayabilirsiniz. Vücut detaylarınızı saklayan modeller ile kendinizi rahat hissedeceksiniz. Elma vücudun her zaman sorunu bel ve basen bölgesinin genişliği olmaktadır. Tunik modelleri bu ayrıntıları her zaman saklamaya yardımcı olacaktır.

Boru Ve Geniş Paça Pantolon Modelleri

Kadınların vücut tipleri farklı kıyafetler için uygundur. Her vücuda hitap eden kıyafetler piyasada yerini alıyor. Özellikle bayanların tercihi pantolon modelleri elma tipi vücut nasıl giyinmeli konusunu gündemde tutmaktadır. Elma tipi vücuda sahip bayanlar düşük bel pantolonları tercih edebilir. Düşük bel pantolon modelleri ile üst kısımda orantı sağlanmalıdır.

Üst kısmın ve alt kısmın oranlı olması sayesinde, zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle pantolon tercihi yapılırken boru paça veya bol paça pantolon modelleri tercih edilebilir. Kalın askıya sahip bluz modelleri bu pantolonlar ile seçim yapılabilir. Elma vücut tipine sahip bayanlar birçok kıyafetle tarz bir görünüm elde edecektir. Sizlerde elma tipi vücut nasıl giyinmeli sorusuna yanıt olarak bol pantolonları tercih edebilirsiniz.

Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

Elma Tipi Vücut Nasıl Giyinmeli 3

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabı modelleri oldukça popülerdir. Özellikle topuklu ayakkabı tercihi yapılırken vücut tipine dikkat etmeniz gerekmektedir. Elma tipi vücuda sahip bayanlar topuklu ayakkabı tercih ederken, sivri burun bir ayakkabı tercih etmelidir. Modern ve şık bir topuklu ayakkabı çan etek ile kombinlenebilir. Çan etekler bacakları ortaya çıkarmaktadır.

Elma tipi vücut için uygun olan bu etekler, vücudun üst yapısı ile uyum sağlamaktadır. Böylece dikkat çekmeyen bir görünüm elde edebilirsiniz. Rahatsız edici bir görünüm yerine zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca etek tercihi yaparken diz üstü etekler her zaman tercih edilmektedir. Diz üstü etekler ile uyum içinde olacaksınız. Ayrıca elma tipi vücut için dar eteklerden kaçınılmalıdır.

Dar etekler bu vücut tipleri için asla uygun değildir. Kemerli etekler de bu vücuda uyum sağlamaz. Kemer kullanmak vücut için hoş bir görünüm sağlamayacaktır. Sizlerde elma tipi vücut nasıl giyinmeli sorusuna kemersiz etek modelleri ile yanıt bulabilirsiniz. Vücutları dışında yüz hatlarını da ön plana çıkarmak oldukça ilgi çekici olacaktır.

Elma tipi vücuda sahip bayanlar özel saçları ile farklı bir tarz yaratmaktadır. Bakımlı ve güzel saçlar ile tüm ilgiyi yüzünüze yansıtacaksınız. Karın bölgesi şikayetleri olan bayanlar gece davetleri için asimetrik Kıyafetleri tercih edebilirler. Büyük desenli bluz ve başka kıyafetler bu vücut tipi için asla uygun değildir. Sizi muhteşem gösterecek omuz detaylı abiyeleri tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Ayrıca gelinlik modelleri için elma tipi vücut nasıl giyinmeli sorusuna yanıt olarak, orantılı ve özel omuz detaylı modeller tercih edilmektedir.

 

Elma Tipi Vücut Nasıl Giyinmeli

Yorum yapın