Yırtık Kot Kombinleri

Yırtık Kot Kombinleri Kadın – Erkek Her mevsim modaya uyan kotlar değişik modelleriyle beğenimize sunuluyor. Kadın ve erkek giyiminin önde gelen parçalarından biri olan kot rahatlığıyla ve aynı zamanda şık olabilmesiyle cezbediyor. Yırtık kot kombinleri kadın – erkek çeşidiyle de moda dünyasında yerini alıyor. Kadın ve erkek modasında yırtık kotlar rahat, şık ve cool. Dolabınızda hem şık hem de rahat bir yırtık kotunuz var ve nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Kadınlara ve erkeklere özel yırtık kot kombinleri sizin için hazırlandı.

Yırtık Kot Kombinleri Kadın

Yırtık Kot Kombinleri Kadın

Kadın giyimde önemli bir alt giyim ürünü olan kotlar kombine göre rahat ve şık bir görünüm verebiliyor. Dar paça, bol paça, boyfriend vb. Çeşitleriyle zevkinize uyan kombinler yapabilirsiniz. Örneğin; dar paça yırtık kot üzerine gömlek giyip üzerine blazer ceket alabilirsiniz. Altına stiletto ayakkabıyla kombinlediğinizde çok elegant bir görünüm elde edebilirsiniz. Yırtık kot kombinleri kadın ürünleri kullanarak rahat bir kombin yapmak istiyorsanız? Yırtık kotun üstüne salaş bir t-shirt giyip altına beyaz bir spor ayakkabıyla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Şimdilerde çok moda olan bol paça yırtık kotlar ise yine spor ve şık olarak kombinlenebiliyor. Örneğin; bol paça yırtık kot üzerine t-shirt veya sweatshirt giyip altına spor ayakkabı kombini yaptığınızda rahat bir görünüm elde etmiş olursunuz. Sade bir bluz giyip üzerine blazer ceket alıp takılar, çanta ve topuklu ayakkabı ile kombinlediğinizde çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yırtık Kot Kombinleri Erkek

Yırtık Kot Kombinleri Erkek

Erkek giyimde de vazgeçilmez parçalardan olan kot pantolonlar her mevsim modasına uygun. Slim fit, rahat kesim, bol paça vb. Çeşitleriyle zevkinize uygun kombinler yapabilirsiniz. Örneğin; slim fit yırtık kot üzerine bol bir t-shirt giyip üzerine aldığınız deri ceketle hem rahat hem de cool bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Yırtık kot kombinleri erkek önerileri arasında kotun üzerine gömlek ve blazer ceket altına ona uygun bir ayakkabı ve kemer kombini yaparak şık ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer çeşitlere gelirsek rahat kesim ve bol paça yırtık kotlar üzerine bol t-shirt ve sweatshirt giyip altına spor ayakkabı veya kalın tabanlı botlar ile üzerine spor mont veya ceket aldığınızda casual ve günlük bir görünüm elde edebilirsiniz. [ Elma Tipi Vücut Nasıl Giyinmeli ]

Yırtık Kot Kombinleri Sonbahar

 

Yırtık Kot Kombinleri Sonbahar

Yırtık kot kombinleri sohbahar renkleri ile de yapabilir. Örneğin; yırtık kot üzerine salaş bir kazak giyebilirsiniz. Üzerine kahverengi süet ceket alıp altına yine ceketle aynı renk kahverengi süet ayakkabıyla kombinleyebilir ve sonbahar şıklığını yakalayabilirsiniz. Sonbaharda kot-kot şıklığı da yapabilirsiniz. Yırtık kot üzerine spor hâkî renk bir bluz giyip, kot ile aynı renk kot ceket alıp altına kalın tabanlı botlarla veya spor ayakkabılarla kombinleyerek çok rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Haki renklerin ve kahverenginin hâkim olduğu blazer ceket veya topuklularla yırtık kotları kombinlediğinizde yine sonbahar şıklığını yakalamış olursunuz.

 

Yırtık kot kombinleri 2021

Yırtık kot kombinleri Moda

Yırtık kot kombinleri Takım

Yırtık kot kombinleri Yaz

Yorum yapın