Takı Kullanma Rehberi -Stil Sahibi Görünmek İçin

Takı Kullanma Rehberi Stil Sahibi Görünmek İçin;  Daha az çabayla daha tarz görünmenin sırrını sorsalar kesinlikle doğru aksesuar kullanımı derdim. Yaptığımız kombinleri taktığımız birkaç minik aksesuarla yukarı taşımak mümkün. Bunun yanı sıra her zaman taktığımız imza takılarımızla daha cool bir görüntü de yakalayabiliriz. Bu yazımızda sizin için dozunda, doğru takı kullanımından bahsedeceğiz. Vereceğimiz tüyolarla yapacağınız kombinler bir üst seviyeye çıkacaklar bizden söylemesi. İyi okumalar!

Aksesuar kullanımı kadın erkek hepimizin elinde stil sahibi görünmek konusunda büyük bir koz. Saat, kolye, küpe, bileklik, yüzük, toka, kemer, fular daha bir sürü bir sürü aksesuar sayesinde yapacağınız kot t-shirt kombinini çok daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Aksesuarlarınız Aslında Sizsiniz!

Takı Kullanma Rehberi Aksesuarların en güzel yanı sizi daha çok yansıtan parçaları daha özgür kullanabilmeniz. Detaylar her zaman hepimizin ilgisini çeker. Sevdiğimiz bir ikonu birinin küpesinde gördüğümüzde ona karşı sempatimiz artabilir. Eğer biri hep göz şeklinde bir kolye takıyorsa başka yerde göz şekli gördüğümüzde aklımıza o kişi gelir.

Bu konuda siz de imza parçalarınızı yaratabilirsiniz. Günlük olarak hep taktığınız sizin için manevi değeri olan bir parça olabilir. Ya da zamansız bir simgeyle bunu siz yaratabilirsiniz. Nazar boncuğu, fatma ananın eli, hobinize yönelik bir müzik notası, size huzurlu hissettiren size bir şey hatırlatan bir simge olabilir bu.

Cesur Olun, Farklı Dokuları Birlikte Kullanmaktan Çekinmeyin

Akıllarda en büyük soru işareti renkleri tarzları farklı aksesuarları kombilemek üzerine oluyor. Her zaman taktığınız aksesuarlarınız altın rengi olabilir siz bunun yanına rose, gümüş zincirler, renkli boncuklu bir kolye, inci hangi materyali isterseniz kullanabilirsiniz. 2022 yılındayız uyumsuzluklardan uyum yaratan tasarımlar asıl dikkat çekenler oluyor. Bu konudaki tek engel sizin duruşunuz. Denemekten çekinmeyin. Aynı renk, aynı doku, aynı materyal fikirleri artık eskide kaldı.

Aksesuar kullanımında özgür olmayı deneyin. Yazın takacağınız hepsi bir bir birinden farklı rengarenk bileklikler kolyeler sanki hepsini gittiğiniz başka bir tatil beldesinden almışsınız hepsinin farklı bir hikayesi varmış gibi. Artık onlar tek tek güzel ama bütün olarak uyandırdıkları fikir ayrı güzel. Bu çok cool bir görünüm yaratacaktır.

Takı Kullanma Rehberi Yüzüklerin Büyüsü!

Takı Kullanma Rehberi Elleriniz hep göz önünde olan hatta belki kendinizden en çok gördüğünüz organımız. Bakımlı tırnaklar, yumuşak eller ne kadar güzeller. İşte tam bu noktada elimde bir yüzük konuya dalmak istiyorum. Yüzüklerin tarzını yansıtmada ve karşınızda ilk izlenim bırakmada yeri ayrı. Bu konuda da vereceğimiz birkaç tüyo var tabi.

İnce küçük yüzüklerden birden fazla kullanmak! Bu ilk önemli tüyo. Renkleri veya size uyandırdığı anlamlarla iki elinize de farklı kombinlerle bol bol yüzük kullanabilirsiniz. Tabi sizi rahatsız etmeyecek şekilde dozunu ayarlayarak.

Büyük yüzüklere yer açalım! Büyük çarpıcı yüzükler ise birlikte kullanıldığında biraz kafa karıştırıcı bir görüntü yaratabilir. Bu nedenle takacağınız büyük bir yüzünü mümkünse tek başına kullanmanızı tavsiye ederiz.

Büyük ve bir arada kullanıldığında çok şık duran renkli modeller de var tabi. Ama burda insiyatif sizsiniz ne kadar dikkat çekmek istiyorsanız etrafını o kadar sade tutmanızda fayda var diyebiliriz.

Takı Kullanma Rehberi Size Ne Gider?

Takıp çıkarmak istemediğiniz o kolye altın rengi mi olmalı yoksa gümüş mü? Taşlı bir yüzük almak istiyorsunuz ama hangi rengi tercih edeceksiniz? Bu gibi durumlarla ten renginizi düşünmek de işe yarayabilir. Yazın takmayı çok sevdiğiniz takılar ayrı olabilir. Çünkü bronz teninizde kırmızının daha güzel gözüktüğünü düşünüyorsunuzdur. Takı alışverişi yaparken de bunları düşünebilirsiniz. ‘Mankene taktığı renk çok güzel olmuş ama o daha beyaz tenli aynı modelin diğer rengi ise benim tenime çok daha yakışacaktır.’ yorumları yapabilmelisiniz.

Genel Uyumdan Sapma!

Takı Kullanma Rehberi Vücudunuzda nereye dikkat çekmek istiyorsunuz. Aksesuarlarınızın dışarıdan gelen bakışları yönlendirmede trafik işaretleri gibi yol gösterici kılabilirsiniz.

Kullanacağınız aksesuarların çeşitliliği, büyüklüğü bunların hepsi giydikleriniz veya saçınızın modeliyle de ilişkilidir aslında. Kombinleri yaparken hepsinin bir bütün yaratacağını unutmayın.

Bütün bunlara rağmen en önemlisi taktığınız takıların sizi iyi hissettirmesi. Görüntünüz sizin hoşunuza gittiyse yaptığınız kombinin çok güzel olduğuna inanın. Mutlu ve kendinden emin bir duruş bütün giydiklerinizden ve taktıklarınızdan daha önemli.

“Takı Kullanma Rehberi -Stil Sahibi Görünmek İçin” üzerine bir yorum

  1. Asitli kimyasallar, çamaşır suyu, asetonlar, bulaşık deterjanları, gümüş takılarınızı doğal ve parlaklık görüntüsüne ciddi zararlar verir.

    Yanıtla

Yorum yapın