Jelgo Jel nedir? Jelgo Jel ne işe yarar? Fiyatı ne?

Jelgo Jel nedir? Jelgo Jel nasıl kullanılır? Fiyatı 2021 Cilt bakımları günümüzde çağlarda artması ve bu bakımlarda kullanılan çeşitlerin artması ile beraber kişilerin neler kullanacağı arasında kararsız kalınmaktadır. Cilt sorunlarından en sık görülen ciltteki yaralar üzerinde oluşmuş kas veya eklem ağrısının çözümü olarak sıklıkla reçete edilen ve kullanılan kremlerden biri Jelgo Jel olmuştur.

Kremin cilt problemlerine fayda sağlaması ile ve kullananların bu kremi övmesi, kullananların artması ve sıklıkla ismi geçmesi ile beraber bireylerin bu kremle ilgili sıklıkla merak ettiği konular olmuştur. Bu konulardan Jelgo Jel nedir? Ne işe yarar? Fiyatı ne kadar? Kullananlar? Gibi ve daha fazlası tüm merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

Jelgo Jel nedir?

Vücutta oluşan ezik çürük kan oturması ve ağrılı durumlarda kas gevşetici olmamasına rağmen kasları gevşeterek rahatlatması ile bilinir.

Jelgo Jel fiyat

2023 yılı itibariyle jelgo jel 50 gramlık fiyatı 55,52 TL’dir.

Jelgo Jel yan etkileri

Jelgo jel her ilaç da olduğu gibi ciltte yan etkilere neden olabilir. Doktor önerisi altında kullanılması gerekilen bu şerde oluşan yan etkileri bakacak olursak;

  • Sürülen bölgede kızarıklık
  • Ciltte kaşıntı
  • Sürülen bölgede pul pul dökülme

Jelgo Jel ne işe yarar?

Jelgo jel cilt yüzeyinde kullanılır. Özellikle ciltte oluşmuş olan incinmeler çürükler burkulmalar ve morarmalar dan sonra oluşmuş olan kas ve eklem ağrısını geçici olarak hafifletmesi amacıyla kullanılmaktadır. 

Jelgo Jel boyun ağrısına iyi gelir mi?

Vücutta oluşmuş olan travma nedeniyle kas gerginliği kas sertleşmesi omuz tutulması ve hatta basit ağrısında dahi kullanılan jelgo jel geçici de olsa ağrıyı hafifletmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Jelgo Jel bebeklerde kullanımı

Kesinlikle doktor önerisi altında kullanılması önerilen jelgo jel 18 yaşından küçük çocuklarda kullanılması risk grubuna girdiği gibi doktorun reçetesi dışında da kullanılmaması gerekmektedir.

Jelgo Jel kas gevşetici mi?

İskelet ve kas sisteminin sağlığı için kullanılan jelgo jel kas gevşetici olmamasına rağmen kasların geçici de olsa kas gevşetici etki yapar. 

Jelgo Jel hamilelikte kullanılır mı?

Kesinlikle doktor önerisi altında kullanılması gerekilen jelgo jel hamilelerde kullanımı kesinlikle doktor önerisi altında olmalıdır.

Jelgo Jel nerede kullanılır?

Jelgo jel iskelet ve kas sisteminin sağlığı için önemli bir üründür. Travma sonucu oluşmuş olan ezikleri sırt ağrısını çürükleri ve diğer ağrılı durumlarda cilt üzerine uygulanan bir jel kremdir. 

Jelgo Jel neye yarar?

Jelgo jel doktor önerisi altında reçete edilerek kullanılması gerekilen bir kremdir. Cilt üzerinde oluşmuş olan sırt ağrıları morluklar ve daha birçok ağrı ve ezikler de kas gevşetici olmamasına rağmen kas gevşetici etki yapması ile bilinir.

Jelgo Jel endikasyonları

Bu jel kas yoğunluğu Ağrı gerginliği ve sertleşmesi sonucu oluşan ağrılarda ve çürükler de kullanılır.

Jelgo Jel faydaları

Jelgo jel doktor önerisi altında reçete edilerek kullanılması gerekilen bir kremdir. Cilt üzerinde oluşmuş olan sırt ağrıları morluklar ve daha birçok ağrı ve ezikler de kas gevşetici olmamasına rağmen kas gevşetici etki yapması ile bilinir.

Oximin Jel nedir? Oximin jel ne için kullanılır?

Yorum yapın