İlayda Oymak kimdir? İlayda Oymak mezuniyetleri!

İlayda Oymak kimdir? İlayda Oymak mezuniyetleri! Sosyal medya platformlarında YouTube platformu ile başlayan fenomenlik unvanına Youtube ve instagram hesaplarındaki paylaşımları ile kazanmıştır. Güzel fenomenin kısa sürede yaptığı özgül içerikler ile aniden fenomen olmuştur ve takipçi sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Güzel fenomenin sevdikleri, takip edenleri veya sosyal medya platformlarında gören kişiler tarafından bir çok soru akıllarına takılmaktadır. İlayda Oymak kimdir? Babası ve annesi kimdir? Estetiksiz hali! Sosyal medya hesapları nelerdir? Gibi ve daha fazlası merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

İlayda Oymak kimdir?

1994 yılında dünyaya gelen fenomen aslen memleketi olan Başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Üniversite yaşamına kadar Ankara da hayatını devam ettiren güzel fenomen Üniversitede İstanbul da devam etmiştir. Çocukluk hayali olan kamera önü hayalini hem üniversite de hem de sosyal medya paylaşımları ile hayaline binevi kavuşmuştur.

İlayda oymak kaç yaşında?

1994 yılın da Ankara da dünyaya geldiği bilinene güzel fenomen bu sene 27 yaşına gireceği bilinmektedir.

İlaydan Oymak burcu nedir?

!994 yılında gözlerini açan genç fenomen oğlak burcu grubuna girdiği bilinmektedir. Tam doğum tarihinin ayı ve günü bilinmeyen güzel fenomen oğlak burcu olarak bilinmektedir ama kesin bir bilgi olamamktadır.

İlayda Oymak boyu kaç?

Fit görünümü ile dikkat çeken fenomen 1.70 cm boyu ile standarttın üzerinde boya sahip olması ile özenilen fenomenlerden olmaktadır.

İlayda Oymak kilosu kaç?

Fiziksel özellikleri ile dikkatleri toplayan ve beğenilen güzel fenomen 45 kilo olduğu bilinmektedir. Daha önce kilolu olduğu ve haftada 5 gün yaptığı spor ve dengeli beslenme sonucu verdiği kilolar sonrası fit görünümüne dikkat etmektedir.

İlayda Oymak aslen nereli?

Aslen Ankaralı olduğu bilinen genç fenomen memleketi Ankarada da gözlerini açmıştır.

İlayda Oymak nerede yaşıyor?

Aslen Ankaralı olan güzel fenomen şuan da bir çok fenomenin de olduğu gibi medipol şehip İstanbul da yaşamını sürdürmektedir.

İlayda Oymak mezuniyetleri!

Ankara da doğan ve üniversiteye kadar Ankara da yaşamını sürdürmüş olan genç fenomen lisesini de Ankara da okumuştur. Ankara ÖDTÜ Kolejinden lisesini tamamlayarak mezun olmuştur. Hep hayali olan kamera önünde olmak isteyen fenomen üniversite bölümünü de bu yandan yöne yapmıştır. İstanbul da İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünü tamamlayarak mezun olmuştur.

İlayda Oymak babası ve annesi ile merak edilenler!

Genç fenomen ile ilgili en çok merak edilen konulardan ilk sıralardan yer almıştır annesi ve babası. Güzel fenomenin annesi şuan da Ankara da yaşamamaktadır ve İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Babası ise İzmir de yaşamaktadır ve iş adamıdır. Güzel fenomen babası ile beraber enerji santrali yaptığı bilinmektedir. Annesi ve babası Kimya Mühendisi olan fenomenin annesi de, babası da farklı alanlarda çalışmaya karar vermişlerdir ve yapmışlardır.

İlayda Oymak sevgilisi var mı?

Uzun zamandır sevgili oldukları bilinen Ersin ile ayrılık haberleri çıkan genç fenomenin bir açıklaması bulunmamaktadır. Şuan da sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımları ile görüldüğü gibi Gökhan Bensizi ile yaptığı paylaşımlarda sevgili oldukları düşünülmektedir.

İlayda Oymak estetiği var mı?

Evet, genç fenomende estetik vardır.

İlayda Oymak estetiksiz!

Güzel oyuncunun 3 adet estetiği vardır. Bu estetikleri burun, dudak ve memelerindendir. Estetiklerini saklamayan ve önerileri, tavsiyeleri ve deneyimlerini takipçileri, sevenleri ile ayrıntılı olarak paylaşmaktadır. Estetikleri ile ilgili tüm merak edilen sorularını sevenleri için paylaştığı sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.

İlayda Oymak sosyal medya hesapları

Sosyal medyaya Youtube hesabında paylaştığı içerik videolarının özgünlüğü, doğallığı ve samimi tavırları ile sevilerek izlenme sayısı gün geçtikçe artan güzel fenomen gün geçtikçe de takipçi kazanmaya başlamıştır. Sadece Youtube hesabında kalmayıp diğer sosyal medya hesaplarını da aktif kullanmaya başlamıştır. Sevenleri gün geçtikçe artan güzel fenomen en çok da takipçileri tarafından doğal ve samimi olması beğenilmektedir.

İnsatgram hesabın da 114 bin takipçiye ulaşan güzel fenomen son paylaşımında 1.492 beğenisi bulunmaktadır.

İnstagram hesabı için tıklayınız;

Youtube hesabın da 112 B abonesi olmuştur.

YouTube hesabı için tıklayınız,

Yorum yapın