Kürşat Juan kimdir? Kürşat Juan Alayına

Kürşat Juan kimdir? Kürşat Juan Alayına şarkısı ile gözleri üzerine çeken yakışıklı fenomen sosyal medya içerikleri ile de sevilen ve takipçileri gittikçe artarak fenomen kategorisine girmiştir. Berke Juan‘nın klibinde olması ile takipçilerinin şarkı çıkaracak mısın, ne zaman şarkı çıkaracaksın soruların cevaplarını 1 Ocak 2021 yılında yayınladığı ve sevenleri tarafında beğenilen şarkısı Alayına ile takipçilerinin merak konusunu giderdi.

Sosyal medya da paylaşımları ve içerikleri ile sevilen fenomen kimdir?, kaç yaşında?, aslen nereli?, sevgilisi var mı?, gerçek ismi nedir? gibi bir çok sorunun cevabını ve şarkısı Alayını yazımızın devamında bulacaksınız.

Kürşat Juan kimdir?

Kürşat Juan kimdir? Sosyal medya fenomeni 5 Mayıs 1999 yılında dünyaya gelmiş, aslen İzmirli olmakla beraber İstanbul da yaşadığı bilinmektedir. Sosyal medya da yaptığı paylaşımlar, sempatikliği, cana yakınlığı ve dostça davranışlarıyla takipçilerin gönlünü kazanmış ve gün gittikçe takipçi sayısı artarak fenomen kategorisine girmiştir. Sosyal medya da kullanıcı adı olan Kürşat Juan gerçek ismi Ümit Kürşat YALÇINKAYA olduğu bilinmektedir.

Kürşat Juan kaç yaşında?

Kürşat Juan kaç yaşında? 5 Mayıs 1999 yılında doğan yakışıklı fenomen şuan 22 yaşındadır. Takipçileri tarafından en çok araştırılan konu olan yaşını sosyal medya hesaplarında takipçilerine açıklamıştır.

Kürşat Juan burcu nedir?

Kürşat Juan burcu nedir? 5 Mayıs da doğarak boğa burcu grubuna girmiştir. Takipçileri tarafından çok merak edilen konulardan olmakla beraber çektiği bir Youtube videosunda burcunun özelliklerini taşıdığını ifade etti.

Kürşat Juan gerçek adı nedir?

Kürşat Juan gerçek adı nedir? Ümit Kürşat YALÇINKAYA olarak biliniyordur gerçek ismidir. Sosyal medya fenomenin takipçilerinden gelen bir soru olan ismini değiştirmek ister misin sorusuna ”hayır, hem çok güzel bir anlamı olduğunu hem de Kürşat ismimi annem verdi” olarak ifade etmiştir.

Kürşat Juan fobisi var mı?

Kürşat Juan fobisi var mı? Böceklere karşı bir fobisinin olduğunu ifade etmiştir.

Kürşat Juan boyu kaç?

Kürşat Juan boyu kaç? Boyu 1.80 cm’dir. Sosyal medyanın gözde bekar fenomenlerinde olan ve takipçileri tarafından merak konusu olan boyu takipçileri tarafından çok araştıran fiziksel özelliklerindendir.

Kürşat Juan kaç kilo?

Kürşat Juan kaç kilo? Sosyal medyanın yakışıklı bekarları ola Ümit Kürşat Yalçınkaya‘nın takipçileri tarafından kilosu çok merak edilen ve araştırılan konulardan olmakla beraber fenomenin bu konu ile ilgili bir paylaşımı bulunmamaktadır.

kursat juan kimdir
kursat juan kimdir

Kürşat Juan aslen nereli?

Kürşat Juan aslen nereli? Aslen İzmirli olduğu bilinmektedir. Yakışıklı fenomenin İstanbul Ümraniye de yaşadığını, sosyal medya hesaplarında takipçileri ile paylaşmıştır.

Kürşat Juan ailesi

Sosyal medya da kendisinden çok sık bahsettiren Ümit Kürşat Yalçınkaya annesini 8 yaşında, babasını da 15 yaşında kaybettiğini takipçileri ile paylaşmıştır. Yakışıklı fenomen Ümit Kürşat Yalçınkaya yaptığı sosyalmedya paylaşımların da 3 kardeş oldukları görülmektedir.

Kürşat Juan kardeşi var mı?

Kürşat Juan Kardeşi var mı? Bir abisi ve ablasının olduğu bilinmektedir. Ablasının Artvinde yaşadığını youtube videosunda söz etmiştir.

Kürşat Juan kiminle yaşıyor?

Kürşat Juan kiminle yaşıyor? Abisiyle beraber İstanbul Ümraniye de yaşamaktadır.

kursat juan kimdir
kursat juan kimdir

Kürşat Juan okuduğu lise neresidir?

Kürşat Juan okuduğu lise neresidir? Endüstüri Meslek Lisesinden mezun olduğu bilinmektedir. Sosyal medya fenomeni takipçilerinden geldiği sorulardan biri olan ‘liseye geçiş sınavından kaç puan aldığını hatırlıyor musun?’ sorusuna cevabını ” liseye geçiş sınavından 385 puan aldığını ve Ümraniye de başka okul olmadığından Endüstri Meslek Lisesine” gittiğini ifade etti.

Kürşat Juan ve Berk Juan kardeş mi?

Kürşat Juan ve Berk Juan kardeş mi? Kardeş değillerdir, en yakın arkadaşlardır.

Kürşat Juan sevgilisi var mı?

Kürşat Juan sevgilisi var mı? Sosyal medya fenomeni’nin sevgilisi olmadığı bilinmektedir. Yakışıklı Tiktokır’ın yaptığı açıklamalarında ya da paylaşımında kalbini çalan biri olduğu görülmemektedir.

Kürşat Juan Alayına

Kürşat Juan sosyal medya hesapları

Sosyal medyaya 2015 yılında başladığını ifade eden ve takipçileri gün gittikçe artan fenomen içeriklerikleri, paylaşımları ve farklı olmayı sevmesiyle takipçilerinin de gözdesi olmuştur. Sosyal medya da İnstagram, Tiktok, Youtube hesapları olduğunu ve aktif olarak kullandığı görülmektedir.

İnstagram hesabında 941bin takipçisi bulunan ve son attığı fotoğrafta 98,8bin beğenisi bulunmaktadır.

Yotube hesabında 834bin abonesi bulunmaktadır.

Tiktok hesabında 3.5M takipçisi vardır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Eda Biçim kimdir? Ali Biçim ile kardeşler mi? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın