Melis Minkari kimdir? Kardeşlerim dizisinin Aybike’si kimdir?

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Aybike karakteri ile hem ekranların hem de dijital platformların aranılan ve beğenilen isimi haline geldi. ATV ekranlarında seyirci buluşan Kardeşlerim dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Minkari ise oyunculuk yetenekleri ile izleyiciden tam not aldı.

melis minkari kimdir 2345 2 1
melis minkari kimdir
Kardeşlerim dizisinin Aybike’si kimdir?

Melis Minkari kimdir?

Melis Minkari kimdir? ATV’de yayınlanan kardeşlerimiz dizisinde Aybike karakterinde rol alan Melis Minkari sosyal medya ve magazinde sık sık adı geçen ünlü oyuncunun kim olduğu çok merak edilen ve araştırılan konular arasında olmuştur. Güzel ve genç oyuncu 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Özel Şişli Teraki Lisesinden mezun olarak lise eğitimini tamamlamıştır. Liseden mezun olduktan bir süre sonra bateri ve gitar eğitimi almıştır. Graft Oyunculuk Atölyesinde, oyunculuk eğitimini 2016 yılının Şubat ayında eğitime almaya başlamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu bu eğitime ek olarak da Dialog Anlatım İletişim eğitimini de almıştır. Sosyal medyada sık sık adı geçen güzel ve genç oyuncu ileri düzeyde ingilizce konuşabilmektedir. Aldığı bu eğitimlerin ardından Minkari Aşk 101 isimli internet dizisiyle ilk kez oyunculuk yaptı.

Melis Minkari kaç yaşında?

Melis Minkari kaç yaşında? Sorusu sosyal medya da ve magazin gündeminde en sık sorulan sorular arasında yerini aldı. Minkari 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 22 yaşındadır.

Melis Minkari’nin mesleği ne?

Melis Minkari’nin mesleği ne? Sosyal medyada ve magazinde sık sık ismi bahsedilen Minkari’nin mesleği çok merak edilen sorular arasına girmiştir. Genç ve güzel oyuncu Minkari’nin mesleği oyunculuktur. Sosyal medyaya ve magazine Minkari’yi oyuncu olarak tanınmıştır ve sevilen oyuncudur. Minkari’nin oynadığı dizilerde de görüldüğü gibi, başarılı bir oyuncudur.

Melis Minkari’nin oynadığı diziler?

Melis Minkari, son dönemlerde şuan ki oynadığı ve reyting kıran ATV de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde oynadığı rol ile daha önceki takipçileri ve bu dizi itibari ile kendisini tanıyan takipçileri sosyal medyada çok araştırılan sorular arasında Minkari’nin daha önce oynadığı dizileri neler olduğu sorusu da girmiştir.

  • Aşk 101
  • Kardeşlerim

Ünlü ve güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Minkari Aşk 101 isimli Netflix dizisinde gerçekleştirdi. Başarısı ve güzelliği ile kendini seyirciye tanıtan genç oyuncu daha sonra şuan ki oynadığı ATV de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Melis Aybike rolü ile 21 Şubat 2021 yılından itibaren ekranların başına geçti.

melis minkari kimdir 45678
melis minkari kimdir
Kardeşlerim dizisinin Aybike’si kimdir?

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde. Güzelliği ve başarısı ile kendinden sık sık sosyal medya ve magazinden bahsettiren Minkari’nin şuan ki oynadığı Kardeşlerim dizisi ATV de cumartesi akşamları saat 20.00’da yayınlanmaktadır. Kardeşlerim dizisi 1 Şubat 2021 yılında yayınlanmaya başlamış ve halen devam etmektedir.

Melis Minkari Kardeşlerim dizisinde ilk bölümden itibaren Aybike karakteri ile kardeşlerim dizisinde rol almaktadır. Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan kardeşlerim dizisi 16. bölümde de ekranlarda en çok izlenen dizi ile reytinglerini yine 1. sırada tutmuştur.

Minkari’nin kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Aybike karakteri kimdir? Aybike karakteri kardeşlerim dizisinde rol alan kardeşler Kadir Eren (Halit Özgür Sarı), Ömer Eren (Bilal Yiğit Koçak), Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Çoşkun) ve Emel Eren (Aylin Akpınar)’nin kuzenleri olarak Aybike Eren olarak rol olan başarılı oyuncu 17 yaşında lise öğrencisi ve sahip olduklarının fazlasını isteyen, hayal kuran, çenesini tutmakta zorlanan ve dedikodu yapmayı seven ama kuzenlerini özellikle de Asiye’yi çok seven bir genç liseli kız rolünde oynamaktadır.

Güzel oyuncunun oynadığı, Aybike karakteri özel lisede aynı sınıfta olan Berk (Recep Usta) ile aralarındaki diyalog ve çekişme ile takipçilerinin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Melis Minkari ne kadar kazanıyor?

Melis Minkari ne kadar kazanıyor? Genç, güzel ve kendini geliştiren güzel oyuncu Minkari’nin Kardeşlerim dizisinde ne kadar kazanıyor konusunda dizinin yapımının veya kendisi bu konu hakkında hiç bir şey paylaşmamış olsa da sosyal medyada ve magazinde genç oyuncu hakkında dizi başına 12.000 ile 18.000 Tl arasında kazandığı tahmin edilmektedir.

Melis Minkari’nin ailesi kim?

Melis Minkari’nin ailesi kim? Sosyal medyada çok sık ismi geçen ve gündemde olan genç oyuncu Minkari’nin ailesi de takipçileri tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Minkari’nin ile ilgili kesin bilgi bulunmamakla birlikte ünlü oyuncu Minkari de bu konu hakkında hiç bir şekilde konuşmamıştır ve bir paylaşımı yoktur.

melis minkari kimdir 2
melis minkari kimdir
Kardeşlerim dizisinin Aybike’si kimdir?

Melis Minkari aslen nereli?

Melis Minkari aslen nereli? Doğduğu şehirde yaşamına devam eden sosyal medya fenomeni oyuncu, Minkari’nin memleketi neresi olduğu takipçileri tarafından merak konusu olmuştur. Ünlü oyuncunun aslen nereli olduğu ise tam olarak bilinmemektedir.

Melis Minkari hangi burç?

Melis Minkari hangi burç? Ünlü oyuncunun hangi burç olduğu takipçileri tarafından çok araştırılan ve merak konusu olan konular arasındadır. Sosyal medya fenomeni olan oyuncu Ağustos ayının 22’sinde doğarak Minkari’nin burcu Aslan burcu olur.

Melis Minkari takım tutuyor mu? Melis Minkari hangi takımı tutuyor?

Melis Minkari takım tutuyor mu? Takipçileri oyuncu güzel ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorlar ve güzel oyuncuyu daha yakından tanımak için Minkari’nin hangi takımlı olduğu sorusu da en çok aranan ve merak edilen konular arasında oldu. Başarılı ve güzel oyuncu Minkari’nin kendi açıklaması veya sosyal medya hesaplarında kesin bir bilgi ile hangi takımlı olduğunu belirtmese de, takipçilerinin Minkari hakkında yaptıkları paylaşımlarda, güzel oyuncu Melis Minkari Fenerbahçeli olduğu görülmektedir.

Melis Minkari’nin fiziksel özellikleri

Melis Minkari’nin fiziksel özellikleri nelerdir sorusu sosyal medyada çok konuşulan ve tartışılan konular arasına girmiştir. Buna benzer merak edilen bir çok soruyu siz değerli okurlarımız için yazımızda bahsettik.

Melis Minkari’nin saç rengi?

Melis Minkari’nin saç rengi? Minkari’nin saç rengi ileri tarafından araştırılan ve en çok merak edilen konulardan olmuştur. Minkari’nin saç rengi Kumral-koyu kahverengidir.

Melis Minkari’nin göz rengi?

Melis Minkari’nin göz rengi? Minkari’nin en çok merak edilen fiziksel özellikleri arasında göz rengi de yerini aldı. Güzel ve başarılı oyuncu Minkari’nin göz rengi ise ise kahverengidir.

melis minkari kimdir 2345 1
melis minkari kimdir
Kardeşlerim dizisinin Aybike’si kimdir?

Melis Minkarın boyu kaç?

Melis Minkarın boyu kaç? Genç, güzel ve başarılı oyuncunun sosyal medyada ve magazinde öne çıkması ile araştırılan ve merak edilen bir konuda başarılı oyuncunun boyu kaç cm olduğu sorusu oldu. Minkari’nin boyu 1.60 cm’dir.

Melis Minkari’nin kilosu kaç?

Melis Minkari’nin kilosu kaç? Minkari’nin kilosu 50 km’dir. Başarılı oyuncu Minkari’nin hakkında merak edilen en çok fiziksel özellikleridir.

Melis Minkari İnstagram

  • Melis Minkari İnstagram platformunda 327B takipçiye ulaşarak hayran kitlelerini gün geçtikçe arttırıyor.
  • Minkari’nin son paylaştığı instagram fotoğrafının 164B beğenisi vardır.

Eylem Şahin kimdir? Anıl Diricanlı’nın sevgilisi gizemli fenomen yaşını açıkladı!

Yorum yapın