Hilal Kızılarslan kimdir? Başarılı fenomen ile eşsiz bir röportaj!

Hilal Kızılarslan kimdir? İşte röportajın tüm detayları! 23 yaşında olan fenomen takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir.  Hilal Kızılarslan  sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı.

Başarılı sosyal medya fenomeni  Hilal Kızılarslan  yapmış olduğu içeriklerin sevilmesi ile takipçileri  Hilal Kızılarslan  kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Boyu ve kilosu kaç? Gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasına başarılı fenomen isim ile yaptığımız röportaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Hilal Kızılarslan kimdir?

Öncelikle merhaba ben Hilal Kızılarslan Antalya’da yaşıyorum sosyal medya ile uğraşıyorum çok çok da gezip eğlenmeye çalışıyorum Karadenizli bi ailenin en küçüğüyüm. İkinci üniversitemi okuyorum Süleyman Demirel üniversitesi güzel sanatlar fakültesi geleneksel Türk el sanatları eğitimi alıyorum.

Kaç yaşındasınız?

23 yaşındayım 29 Eylül 1998 doğumluyum.

Aslen nerelisiniz?

Aslen Giresunluyum ama İstanbul doğumluyum.

Hangi burçsunuz?

Terazi burcuyum.

Burçları takip ediyor musunuz?

Evet, burcumun çoğu özelliğini taşırım.

Boyunuz ve kilonuz nedir?

Boyum 1.58 kilom 42 ile 45 arası değişiyor.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Aslında pek takım tutmuyorum fanatik değilim ama Galatasaray’ı destekliyorum.

Sosyal medyadan kazandığınız ilk para ile ne yaptınız?

Sosyal medyadan kazandığınız ilk para ile ne yaptınız: cilt bakım ürünü almıştım.

Sosyal medyada ilk nasıl ünlü oldunuz?

Lise zamanlarımdan beri hep İnstagram ve Facebook da fazla takipçiye sahiptim sonrasında 1 sene önce TikTok uygulamasına giriş yapıp içerikler üretmeye başladım ve bu durum büyüdükçe daha çok eğlendim beni bağlayan da bu oldu sanırım. Şu olaydan sonra artış oldu vs diyemem ama içerik ürettikçe ve takipçilerimi eğlendirdikçe bu durum arttı.

Diğer sosyal medya fenomenleri ile sık sık buluşuyorsunuz sebebi nedir?

Arkadaşlarımın arkadaşları vasıtasıyla bir çevre edindim. Eğer herkes sizin gibi iyi niyetli ise herkes birbirine destek oluyor bu çok güzel bir durum.

Sosyal medya dünyasının adım atacak olanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Elbette ki var, çevrelerinde ki tüm dostlarını kaybetmeye, hiç beklemedikleri insanlardan beklemedikleri hareketleri görmeye hazır olsunlar. Ve asla pes etmesinler

Instagram ve YouTube’dan onaylamadığınız kişiler ya da durumlar oluyor mu?

ahahahah tabi ki oluyor, haz etmediğim kişiler de var isimleri bana kalsın.

Fenomen olduktan sonra hayatınızda ne değişti?

Bir yandan güzel bir yandan kötü kim dost kim düşman belli olmuyor kimseye güvenilmiyor. Pek bir şey değişti diyemem ben hala aynı benim normal hayatım nasılsa aynı devam ediyor sadece daha yorucu ve stresli ama bazen şöyle olaylarla karşılaşıyorum, beni tanıyan insanlar gelip sarılıyor fotoğraf çektirmek istiyor bu durum beni çok mutlu ediyor insanların kalplerinde yer edinmek harika bir şey yada onlara örnek olabilmek

Asla vazgeçmem dediğiniz bir eşyanız var mı?

Özellikle taşıdığım bir eşyam yok açıkçası ama yedek aksesuar mutlaka bulundururum.

Asla vazgeçmem dediğiniz bir yemek var mı?

Tavuk göğsü çok severim her gün yerim kırmızı ete alerjim olduğu için sadece tavuk ve balık yiyorum Buda beni tavuğa bağımlı yaptı.

Aileniz hakkında biraz detay verebilir misiniz?

4 kız kardeşiz hepimiz İstanbul doğumluyuz annem ve babam birlikte hem varlığı görmüşler hem yokluğu elbette çoğu aile gibi bizimde zor zamanlarımız oldu ama her zaman tutunacak bir şeyler bulduk birbirimize destek olduk. Büyüdükçe hepimiz kendi hayatını kurdu ayrı yerlere savruldu. Annem ve babam aslen Giresunlu orada fındık bahçelerimiz var cennet gibi yerler her sene toplamaya gideriz.

Hobilerinizden bahsedebilir misiniz?

Seramik hamurlarından ürünler yapmak diyebilirim ama en çok da temizlik yapmaktan hoşlanırım açıkçası beni aşırı rahatlatıyor.

Herhangi bir fobiniz var mı?

Böcekler, hayvanlara doğaya aşık biriyim ama bunu nedense yenemiyorum.

Gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayaliniz ne?

Hayal demeyelim ama yurt dışına çıkmayı çok istiyorum

Kendinize örnek aldığınız birisi var mı?

Hayır yok özgün olmaya çok dikkat ediyorum

Takıntılarınız var mı?

 Dolap kapakları kapalı olmadan uyuyamam, evim toplu olmadan uyuyamam bunların yanı sıra simetri takıntım var.

Hilal Kızılarslan İnstagram

Hilal Kızılarslan yaptığı bir çok ilginç içerik ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı yeni eşsiz çalışmalar ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 30B takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 2B beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın