Bonus Puan Kullanılan Siteler, Marketler ve Mağazalar

Bonus puan kullanılan siteler 2023, yerler, marketler, mağazalar, akaryakıt benzin istasyonları, turizm seyahat acenteleri ve diğer alanların tamamı..

Kredi kartlarının kullanım alanlarında yaşanan artışlarla beraber, Bonus puan kullanılan siteler ve alışveriş platformları da çok yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Özellikle yılın belirli dönemlerinde gerçekleşen indirim kampanyaları, bu alanların tercih edilme sebepleri olarak ilk sırada gelmektedir. Bonus puan geçen yerler konusunda online siteler, bu nedenle en çok aranan konu başlıklarından bir tanesi olmuştur. Adı geçen bu platformlar üzerinde en büyük payları ise; global büyük alışveriş siteleri oluşturmaktadır.

Bonus puanlar hangi siteler kullanılır ve bonus puan geçen marketler yine yaşanan fiyat artışlarından sonra en sık tercih edilen harcama noktaları arasında yer alır. Market ve akaryakıt sektörlerinde ki fiyat artışları, kredi kartı bonus kart kullanıcılarının kart puanlarını bu alanda kullanmasını bir hayli artırmaktadır. Bu bahsettiğimiz noktalar dışında bir diğer alan ise bonus puan kullanılan mağazalar listesidir. Bonus kart türü, ilk olarak Garanti bankası alt yapısında başlarken, daha sonra TEB ve ING Bank’ta bu kart türünü kullanmaya başlamıştır.

Bonus puanlar, aktif tüm bankalara ait bonus kartlar üzerinden kullanılabilmektedir. Yani hangi banka olursa olsun, kart türünüz bonus kart ise; bonus puan geçerli yerler listesinin tamamından harcama yapabilirsiniz. Türkiye’de aktif olarak Bonus karta sahip bankaların listesi ise tam olarak şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Garanti BBVA
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
 • ING Bank
 • ICBC Türkiye
 • Alternatif Bank
 • Fiba Banka
 • Türkiye Finans (Katılım Bankası)

Bonus kart özelliğine sahip kredi kartlarının mevcut olduğu bankalar bu şekilde yer alır. Bonus kartın ilk kullanılmaya başlandığı kurucu banka ise, Garanti BBVA bankasıdır. Eğer elinizde ki kredi kartı bonus kart değilse, World Puan Kullanılan Siteler isimli alternatif kredi kartı puanlarının geçerli olduğu siteler listesine de göz atmanızda yarar olacaktır. Tabi buna paralel olarak bir diğer kredi kartı olan Axess Chip Para Geçen Yerler konumuzuda ziyaret edebilirsiniz. Bonus puan kullanılan siteler içeriğimizde olduğu gibi, bu iki içeriğimiz de güncel ve yeni bilgileri sizlere sunmaktadır.

Bonus Puan Kullanılan Siteler

Bonus puan kullanılan siteler kendi aralarında çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Bunlar tüketim alanında genel alışveriş ve temel ihtiyaç sitelerinin tamamını kapsamaktadır. Bonus puan geçen siteler en yoğun olarak global olarak herkesin bildiği ve alt başlığımızda açıklayacağımız 3-4 siteyi kapsamaktadır. 2022 yılı için Bonus puan kullanılan siteler bu kart puanlarının kullanım alanlarında toplam %35-50 arası bir rakamı oluşturacağı ön görülmektedir.

Genel alışveriş, teknoloji ve büyük mağaza kapsamında yer alan bir firmanın online satış mağazaları Bonus puan kullanılan siteler 2023 kapsamına girmektedir. Yani büyük sitelerin hepsinde bonus puan geçen yerler ibaresini görebilirsiniz. Teker teker orada geçiyor mu ya da burada geçerli mi diye aratmadan önce, bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Bonus puan harcanan siteler listesini yine alışveriş başlığımız içerisinde detaylarıyla sizlere aktaracağız. Bonus puanların kullanıldığı siteler kendi aralarında şu şekilde sınıflandırılmaktadır;

 • Bonus puan geçerli alışveriş siteleri,
 • Bonus puan kullanılan teknoloji siteleri,
 • Bonus puan geçen mağaza siteleri,
 • Bonus puan geçerli sağlık ve medikal platformları,
 • Bonus puan kullanılan takı, kuyumculuk, ayakkabı siteleri

Bonus kullanılan siteler kısaca bu sektörleri kapsamaktadır. Mevcut kredi kartınız bir bonus özelliğine sahipse eğer, bankanızın adına bakmanıza gerek kalmadan tüm harcanabilir üye işleri üzerinden Bonus puan harcaması yapabilmektesiniz. Bu konuda tek dikkat etmeniz gereken nokta, Bonus puan kullanılan siteler içerisinden ödeme esnasında kart puanı seçeneğini mutlaka işaretlemenizdir.

Bonus puan kullanılan siteleri tercih ederek yapacağınız alışverişlerin taksitle olmayacağını, kart puanının yeterli geldiği tutarda tek seferde puan harcamasının yapıldığını ayrıca belirtmek isteriz. Mağaza yada sitenin insiyatifine bağlı olarak bir kısmını puan ile geri kalanı taksitle harcama yapabileceğiniz bir kaç bonus puan kullanılan siteler listesi de ayrıca bulunmaktadır.

Bonus Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri

Bonus puan kullanılan alışveriş siteleri yine kendi aralarında ayrı başlıklara ayılırken, en sık cevabı merak edilen internet sitelerine bu başlık altından yer vermeye çalışacağız. Bonus puan kullanımları çok büyük oranlarda alışveriş sitelerinden gerçekleşirken, bu oranların da büyük bir çoğunluğu bu listelediğimiz siteler üzerinden yapılmaktadır. Bonus puan geçen alışveriş siteleri, çoğunlukla aynı yıl biriktirilen puanlarınızın tamamını kapsamaktadır. Yani ne kadar bonus puanınız varsa, hepsi kullanılabilir.

İçeriğimizin giriş kısmında açıkladığımız Bonus puan kullanılan alışveriş siteleri 2023 listesini, kullanım alanlarına göre sınıflandırdık. Ülkemizde yeni yıl içerisinde güncel olarak bonus puan geçerli alışveriş siteleri listesi şu şekilde oluşmaktadır;

 1. Bonus puan geçen global büyük alışveriş siteleri 2023 listesi;
 2. Bonus Puan Kullanılan Teknoloji Siteleri 2023 güncel son yeni listesi;
 3. Garanti bonus puan geçerli internet mağazaları giyim, takı siteleri 2023 listesi;

Bonus puan kullanılan siteler ve bonus puan geçerli alışveriş siteleri global şirketler olarak belirtilen bu şirketleri kapsamaktadır. Burada mağaza olarak sadece internet sitesinden satış yapılan sitelere yer verdik. Normal bonus puan geçen mağazalar listesine ayrıca alt başlığımız içerisinden ayrıca listeler halinde yer vereceğiz.

Bonus puan kullanılan alışveriş siteleri başlığında sizlere sunulan bu kaynakların tamamı Bonus resmî web sitesinden derlenerek hazırlanmıştır. Bu kaynakta belirtilen siteler üzerinden azalma ya da artış olursa, yine sık sık kontrol ederek içeriğimizi bu doğrulta güncelleyeceğiz. Ayrıca bonus puan kullanılan siteler 2023 yılı içerisinde büyük artış yaşaması beklenen kredi kartı puan kullanım alanları arasında olmaktadır.

Bonus Puan Kullanılan Kitap Siteleri

Bonus puan kullanılan kitap siteleri 2022 kapsamında sadece D&R internet sitesinden oluşmaktadır. Buna ek olarak global büyük siteler listemizde yer alan diğer alışveriş platformları da ayrıca kullanılabilir. Bonus puan kullanılan kitap siteleri olarak kullanıcılar genelde üst başlığımız açıklamış olduğumuz alışveriş sitelerini bu alanda tercih etmektedir.

Bonus puan geçen kitap siteleri olarak bir diğer önerimiz de mağazalar olmaktadır. İnternet üzerinden kaynak sayısı sınırlı olan bu sektörde, mağaza alanında daha geniş seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bonus puan kullanılan siteler kadar mağaza listesi de mevcuttur. AVM merkezlerinde bulunan kitap mağazaları, bu alanda sizlere yardımcı olabilecek mağaza listesi olabilir.

Bonus Puan Hangi Sitelerde Kullanılır

Bonus puan kullanılan siteler listesi içerisinde sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi bonus puan hangi sitelerde kullanılır sorusu olmaktadır. Mevcut bonus puanlarınızın geçerli olduğu bonus puan kullanılan internet siteleri ile mağazaların tamamı ayrı listeler halinde alt başlıklarımızda sizlere sunulmuştur. Bu firmaların tamamını çeşitli araştırmalar ve teyitler alarak hazırladık. Bonus puan geçen internet siteleri konusunda herhangi bir hatalı bilgi olmaması adına bir çok yerden de şirketleri teğit ettik.

Bonus puan hangi sitelerde geçerli ve bonus puan hangi sitelerde kullanılır konusunda, alışveriş yapacağınız platformun kullanım sözleşmesi bölümünden de ayrıca detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet sitelerin bir çoğunda, ödeme bölümünde kart bilgileri girildikten sonra taksit, nakit ve puan ile ödeme seçenekleri ayrı ayrı karşınıza çıkmaktadır. Buradan kredi kartı puanı ile ödeme seçeneklerini işaretlemeniz durumunda, harcamalarınız bonus puanlar ile yapılacaktır.

Bonus Puan Nerelerde Kullanılır

İçeriğimizin bu bölümüne kadar Bonus puan kullanılan siteler ve alışveriş siteleri gibi platform ve şirketleri açıkladık. Bonus kullanılan siteler içeriğimizden sonra şimdi sıra mağaza, marketler ve acentalar hakkında bilgi sunmakta. Bonus puanların çok yaygın olarak kullanıldığı bir diğer alan, sosyal yaşamda bu başlıkları kapsamaktadır. Özellikle son yapılan zamlardan sonra Bonus puan kullanılan marketler listesi ile Bonus Puan kullanılan akaryakıt benzin istasyonları kullanımları bir hayli yaygınlaştı. Artık biriktirilen bonus puanlar çoğunlukla bu alanlarda toplu olarak kullanılmaya başlandı.

Bonus puan nerelerde kullanılır başlığında, bir çok alternatif seçenek mevcuttur. Özellikle de Garanti, TEB, ING Bank gibi banka kuruluşların tamamının bu kart türünü kullanmasıyla, anlaşmalı olunan üye iş yeri sayısıda mağazalarla birlikte binlerce yeri kapsamaktadır. Bonus puan kullanılan siteleri saymazsak eğer, kredi kartı puanları nerelerde kullanılır konusunda neredeyse her sektörü kapsamaktadır. Bunun içerisinde, giyim, takı, market, gıda, sağlık, medikal ve seyahat ile tatil firmalarıda dahildir.

Bonus puan geçen yerler kısmında diğer alanlar ve çok sık sorulan soruların yanıtlarına makalemizin alt başlıklarında ayrı ayrı yer vermeye çalıştık. Yine listemizde belirttiğimiz şirket ve işletmelerin tamamı, Bonus sitesinde yer alan kaynaklardan alınmaktadır. Yapmış olduğumuz teğit araştırmaların sonucu olarakta, bonus puan geçerli yerler listesini tamamen teyit etmiş olduk.

Bonus Puan Geçen Marketler

Bonus kullanılan siteler konumuzda, bu alanda en sık tercih edilen harcama noktalarından bir taneside Bonus puan geçen marketler olmaktadır. Gıda ve temel ev ihtiyaçları sektöründe, son aylarda yaşanan zamlarla beraber, bonus puan ile alışveriş yapma oranları da bir hayli artış gösterdi. Bir çok Bonus kart kullanıcısı, alışverişlerinden toplu olarak puan biriktirip, tek seferlik market alışverişlerini yapabilmekte.

Bonus puan geçerli marketler olarak en çok cevabı merak edilen konulardan bir tanesi, büyük market zincirleri üzerinde de bonus puanların geçerli olup olmadığıdır. Büyük marketlerde fiyatların biraz daha hesaplı olması nedeniyle, bonus kart kullanıcıları mevcut puan harcamalarını bu marketlerden yaparak tasarruf sağlamak istemekte. Bizler de bonus karta ait resmi web sitesinden açıklanan marketlerin tamamını araştırdık ve sizler için bonus puan kullanılan marketler 2023 listelerini oluşturduk.

Bonus Puan Geçen Marketler 2022
Bonus Puan Geçen Marketler Güncel 2022 Listesi ve Üye İş Yerleri

Bonus puanlar hangi marketlerde geçerli konusunda, şu listemizde yer alan tüm süper marketler ve hiper marketleri kullanabilirsiniz;

 • Bonus Puan Geçen Süper Marketler 2023 güncel ve yeni listesi;
  • Carrefour SA, Carrefoursa Express, Migros, Migros Sanal Market, Migros Toptan
 • Bonus Puan Geçerli Hipermarketler 2023 Yeni ve Güncel Listesi ise;
  • Kipa, Metro, A101, Şok, Adese, Happy, Happy Center, İsteGelsin, Migall Gross Market, Tespo, Bizim Toptan, Macro Center
 • Bonus Puan Geçerli Yerel Marketler 2023 Güncel Yeni İçeriği;
  • Buyurun Gelsin, Halil Pekdemir Marketler, Kalafatlar Marketleri, Şehzade Marketler, Tespo, Sismik Market, Sarıyer Market, Rani Çiftliği, Onur Market, Kale Market, Damla Market

Bonus puan geçen marketler 2023 listesi tüm alanlarda bu şekilde listelenmektedir. Kart türünüz hangi bankanın bonus kartı olursa olsun, bu marketler üzerinden bonus puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Belirtmekte fayda olan bir diğer konuda, online alışveriş sistemi olan bu marketlerde Bonus Puan kullanılan siteler sınıfına girmektedir.

Bonus puan geçen marketler konusunda bir diğer bilinmesi gereken konuda; bazı yerel küçük büfe ve marketler bünyesinde de bu puanların harcanabilir olmasıdır. Yine alışveriş yapmadan önce bu tür marketlere bonus kart puanlarının geçerli olup olmadığını sorarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bonus puan kullanılan siteler konumuzda yeni bir market, manav veya şarküteri listeye eklenirse, bizlerde en yeni üye işlerini başlığımızda belirttiğimiz listeye ilave edeceğiz.

Bonus Puan Geçen Mağazalar

Bonus geçen yerler konumuz da bir diğer cevabı merak edilen konulardan biri de Bonus puan geçen mağazalar olmaktadır. İnternet alışverişlerini tercih etmeyen bonus kart kullanıcıları, Bonus kullanılan mağazalar üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Üst başlıklarımızda açıkladığımız alışveriş siteleri üzerinden, mağazası olan işletmelerde bonus puan harcamaları yapılabilmektedir.

Bonus puan geçen mağazalar 2023 yılı içerisinde; giyim, ayakkabı ve aksesuar üzerine bir çok anlaşmalı şirket ve işletmelerden oluşmaktadır. Ayrıca Bonus puan kullanılan mağazalar, beyaz eşya ve teknoloji alanlarında da bir çok üye iş yerini kapsamaktadır. Bunlara ek olarak takı alanında da pek çok gümüş mağazalarında da bonus puan geçerli olmaktadır.

Bonus puan geçen mağazalar, alanlarına göre şu mağazalardan oluşmaktadır;

 1. Bonus Puan Geçen Giyim Mağazaları 2023 Yılında şu firmaları kapsamaktadır;
  • Abdullah Kiğılı, Adidas, Mocler, Accessorize, LongChamp, Armani, GS Store, Kartal Yuvası, B&G Store, Bambi, Batic, Bebeco, Beymen, Boyner, Calvin, Camper, Civil, Colin’S, Collezione, Çetinkaya, Damat Tween, De Facto, D’S Damat, Dufy, Faik Sönmez, Hatemoğlu, Home Store, Hugo Boss, İnci, İpekyol, Joker, Kanz, Lacoste, LC Waikiki, Levi’S, Mango, Mavi, Nike, Penti, Polaris, Sarar, Sportive, Tiffany, USPOLO, Yeşim Gelinlik
 2. Bonus Puan Geçerli Ayakkabı Mağazaları 2023 Güncel Yeni Listesi;
  • Ayakkabı Dünyası, Ayakkabı Online, New Balance, Converse, Puma
 3. Bonus Puan Geçen Beyaz Eşya Mağazaları 2023 Yılı Kapsamında Şu Şekilde Oluşmaktadır;
  • Arçelik, Altus, Beko, Siemens, Bosch, Profilo, Regal, Simfer, Telefonken, Vestel ve Uğur Mağazaları

Bonus puan geçen mağazalar 2023 yeni ve güncel listesi bu şekilde kendi aralarında sınıflandırılmıştır. Bu mağazalar bünyesinde sadece bonus puanlar değil, aynı zamanda bonus kart ile taksitli alışverişler de yapılabilmektedir. Bonus geçen mağazalar sizlere peşin fiyatına taksit konusunda da pek çok kolaylık sağlamaktadır.

Yıl içerisinde biriktirmiş olduğunuz bonus puanlarınızın tamamını, Bonus puan geçerli mağazalar üzerinden tek seferli toplu olarak harcayabilirsiniz. Dilerseniz ödemelerin bir kısmını bonus puan kullanarak, geri kalan kısmını da kredi kartına taksit işlemleriyle de sonuçlandırabilirsiniz.

Bonus Puan Geçen Kuyumcular

Bonus puan kullanımının yoğun olarak yapıldığı yerlerden bir tanesi bonus puan geçen kuyumcular olmaktadır. Hem bonus puan kullanılan siteler, hem de mağazalar olarak bonus puan ile alışveriş yapabileceğiniz pek çok seçenek mevcuttur. Hem kuyumcu dükkanı hem de internet sitesi olarak harcamaların tamamını anlaşmalı mağazalardan yine bonus puanlarınız ile yapabilirsiniz.

Bonus puan kullanılan kuyumcular listesi ise 2023 yılı için şu firmaları kapsamaktadır;

 • Altınbaş Kuyumcuları ve Resmi İnternet Sitesi,
 • Atasay Kuyumculuğu ve Online alışveriş sitesi,
 • Koçak Gold takı ve kuyumculuk mağazaları,
 • Zen Diamond altın ve kuyumculuk mağazaları

Bonus geçen kuyumcular 2023 yılı için global büyük firma olarak bu şirketlerin tamamını kapsamaktadır. Bunlara ek olarak, kapalı çarşılarda veya caddeler de gördüğünüz bir çok yerel kuyumculuk işletmeleri üzerinden de bonus puan geçerli üye iş yerleri bulmanız mümkündür.

Bonus Puan Geçen Restaurantlar, Cafeler ve Yemek Yerleri

Bonus Puan Geçen Restaurantlar bu alanda çok fazla tercih edilmese bile, özellikle büyükşehirler de yaşayan vatandaşlar tarafından bazen kullanılmakta. Bonus puan kullanan bankalar da bunun farkında olduğundan dolayı Bonus puan geçen yemek yerleri listesinde ciddi anlamda artış göstermiş durumda.

Bonus puan kullanılan restaurantlar 2023 yılı için şu işletmeleri kapsamaktadır;

 • SBarro
 • Cızgara
 • Burger King
 • Pizza Hut
 • Günaydın Köfte
 • Hasırlı ve Saafi Döner

Bonus puan geçen cafeler 2023 listesi ise şu işletmelerden oluşmaktadır;

 • Kahve Dünyası
 • Kahve Ateşi
 • Dream ve Arybs

Bonus Puan Geçen Restaurantlar ve cafelerden global firmalar bu şekilde yer almaktadır. Yine belirttiğimiz kaynakların tamamı resmi internet sitelerinden alınmaktadır. Bonus kullanılan siteler üzerinden bu işletmelerin internet sitesi bulunan mağazalar da, online siparişlerde geçilebilmektedir.

Bonus Puan kullanılan yemek yerleri olarak bir çok yerel küçük işletme listesi de ayrıca mevcuttur. Bu listede hangi işletmeler var konusunda resmi sitede herhangi bir açıklama yapılmadığı için, bizler de yanıltıcı olabilecek bilgiler paylaşmamak için bunları sunmadık. Bonus puan kullanılan siteler listesi üzerinden online sipariş geçilebilen restaurantların tamamında bu harcamaları ayrıca yapabilirsiniz.

Bonus Puan Kullanılan Benzinlikler ve Akaryakıt İstasyonları

Bonus puan kullanılan benzinlikler, geçtiğimiz yıla oranla ciddi anlamda artış gösteren sektörlerden biri olmuştur. Bonus puan geçen akaryakıt istasyonları, mevcut zamların neden olduğu artışlarla beraber, kullanım yoğunluğunda beklenenden üst seviyelerde beklentiler olmaktadır. Türkiye’de faaliyetlerine devam eden akaryakıt benzin istasyonlarında, global firmaların tamamında bonus puan kullanımları yapılabilmektedir.

Bonus Puan Kullanılan Benzin İstasyonları
Bonus Puan Geçerli Akaryakıt Benzin İstasyonları 2022

Bonus puan geçen benzinlikler listesi detaylarına girmeden önce ufak hatırlatma daha yapmak istiyoruz. Buradan yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde, aynı zamanda bu puanları benzinliklerde bulunan market harcamalarında da kullabilirsiniz. Bonus puan geçerli akaryakıt benzin istasyonları 2023 listesi ise şu firmaları kapsamaktadır;

 • BP
 • Opet
 • Shell
 • Total
 • Alpet
 • Kadoil
 • Aytemiz
 • Petrol Ofisi
 • Aygaz Otogaz
 • Turkuaz Petrol
 • Lokoil & Akpet

Bonus puan kullanılan siteler konumuz içerisinde, Bonus puan geçerli benzinlikler güncel ve yeni listesi 2022 yılı içerisinde bu firmalardan oluşacaktır. Burada büyük olan işletmelerin market alışverişlerinde de Bonus Puan ile ödeme yapma imkanı sizlere sunulmaktadır.

Bonus puan kullanılan akaryakıt istasyonları listesinde herhangi bir değişim ya da güncelleme olması durumunda, bizler de yazı içeriğimize ilave ve ya çıkarmalar yapacağız.

Bonus Puan Geçen Oteller

Bonus puan geçen oteller yeni yıl kapsamında 7 büyük otel grubunu kapsamaktadır. Bu 7 otelin hepsin de bonus puan ile ödeme yapabilir ya da direkt bonus kartınız ile taksitli alışverişleri tamamlayabilirsiniz. Bonus puan kullanılan oteller 2023 listesi şu şekilde listelenmektedir;

 1. Hilton Otelleri
 2. Lazzoni Hotel
 3. Radisson Blue
 4. Yamaha Otelleri
 5. Sheraton Çeşme
 6. Mövenpick İstanbul
 7. Polat Renaissance

Bonus puan geçerli oteller yeni listesi bu şekilde sınıflandırılmıştır. Ayrıca listemizde yer alan Sheraton Çeşme Otel ve Mövenpick İstanbul otel bünyesinde Bonus kredi kartına peşin fiyatına 3, toplamda ise 9 taksit avantajlarında ayrıca bulunmaktadır. Bonus puan kullanılan siteler başlığımız da oteller bu şekilde yer almaktaydı.

Bonus kart yerine Paraf kart kullanıcısıysanız eğer, Parafpara Kullanılan Siteler isimli makalemizi inceleyip, o karta ait kart puanlarının güncel kullanım alanları hakkında da detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bonus Puan Geçerli Seyahat Firmaları, Acenteleri

Tatil ve Turizm sezonunun da yaklaşmasıyla beraber, bonus puan geçerli seyahat firmaları ile bonus puan geçen otobüs firmaları da araştırılmaya başlanan bir başka konu grubu olmaktadır. Uzun yolculuklar yapmayı planlayan kişiler içinde yine bonus puan kullanılan uçak firmaları bir çok nakit sorunlarını çözmektedir.

Bonus puanların oteller dışında turizm alanında en yaygın tercih edildiği alanların başında, tatil acentaları ile uçak firmaları gelmektedir. Yine bonus sitesinden edindiğimiz resmi bilgiler ile, bonus puan kullanılan seyahat acenteleri şu şekilde listelenmektedir;

 • Bonus Puan Geçerli Turizm Seyahat Acenteleri 2023 Yeni ve Güncel Listesi
  • ETS Tur, JollyTur, Setur, Seyahat Hattı, Tatil.com, TatilSepeti, Didim Tur, BeTravel, Atlas Global, A.T.U
 • Bonus Puan Kullanılan Otobüs ve Uçak Firmaları 2023 Güncel Yeni Liste
  • Atlas Jet, OnurAir, Sun Express, Pegasus Hava Yolları, Uçuş Hattı, Ucuza Bilet, Vip Turizm, Tura Turizm, OBilet, Kamil Koç, İspark, BiTaksi, Bin Bin

Bonus puan geçen Seyahat firmaları, acenteleri, uçak biletleri ve otobüs firmaları ile turlar bu şekilde kendi aralarında sınıflanmıştır. Bonus geçen siteler konumuz da Seyahat firmalarının tamamı yaz ayı boyunca en sık tercih edilen harcama noktalarından olacaktır.

Bonus Puan Geçen Devlet ve Özel Hastaneler

Bonus puan kullanılan devlet hastaneleri ile bonus puan geçerli özel hastaneler yine acil durumlar için bazen sorgulanmaktadır. Özellikle nakit ve kullanılabilir limitlerin yeterli olmadığı pek çok durum için bonus puanlar büyük fayda sağlamaktadır. Devlet hastanelerinde Bonus puanların kullanım olanakları yoktur. Kamu hastanelerinin çalışma sistemleri ve ödeme yöntemleri belli olduğundan dolayı, ancak kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Bonus puan kullanılan özel hastaneler ise resmi web sitesinden açıklanmamıştır. Sağlık sektöründe kredi kartı puanları bir çok alanda geçerli değildir. Hastaneler de kredi kartı kullanımları bile yeni yeni artış göstermektedir. Bonus puan kullanılan siteler konumuz da hastanelerin tamamı için ne yazık ki sizlere olumlu yönden bir liste sunamıyoruz.

“Bonus Puan Kullanılan Siteler, Marketler ve Mağazalar” üzerine 2 yorum

 1. Paraf puanlaru kullanmak için paraf comtr den arama yaparak kullanabilirsiniz. Tüm il ve ilçeye kadar arama yapmanıza izin veriyor ve çevrenizde nerelerde kullanılıyor görebiliyorsunuz.

  Yanıtla

Yorum yapın