2023 Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

2021 yılında sade, zarif gelinlik modelleri ön planda diyebiliriz. Sade tesettür gelinlik modelleri arasından tarlatansız, minimal gelinlik modeli seçebileceğiniz gibi, modern sade ve şık gelinlik modellerini de sizler için bir araya getirdik. Tarzınıza en uygun olanı yazı dizimiz sayesinde bulabilirsiniz.

Sade Tarlatansız Tesettür Gelinlik Modelleri

Çok kabarık gelinlik modelleri bir dönem oldukça popülerdi. Şimdiki gelin adayları ise sade, zarif gelinlik modelleri arasından seçimlerini yapmak istiyor. Tarlatansız tesettür gelinlikleri de favori modeller arasında. Tabi böyle bir gelinlik tercih edecekseniz nerede yaptıracağınız da oldukça önemli.

tarlatansız tesettür gelinlik 2021
tarlatansız tesettür gelinlik 2021

Tarlatansız gelinlik olarak tabir edilen modelleri bazı markalar hafif kabarık şekilde de tasarlayabiliyor. Fakat siz tamamen düz bir model dilerseniz buna uygun şekilde de bir çok modeli görebilirsiniz. Yine de karar vermeden önce her iki modeli de deneyerek, düğünde hareket kısıtlılığına çok da mahal vermeyecek, stilinize uygun olanı seçmelisiniz.

Modern Tesettür Gelinlik Modelleri

Farklı tarzlar için hazırlanmış Tesettürlü kadınlar için gelinlik modelleri, tesettür düğün başı modelleri, nişan, düğün organizasyonları, tesettür giyim kombinleri gibi bir çok yazı dizimizin yer aldığı sitemize ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Modern tesettür gelinliği düğün konseptine uygun olarak seçim yapmak oldukça önemli. Salon düğünleri, modern kır düğünü konseptiniz varsa bu gelinlik modelleri çok yakışacaktır.

modern 2021 tesettür gelinlik fiyatları
modern 2021 tesettür gelinlik fiyatları

Modern gelinliklerin aksine, vintage tesettür gelinlik modelleri isteyenlerin sayısı da hiç az değil. Vintage konsept için hazırlanmış olan tahta sandalye ve ahşap masalar hava katarken, modern gelinlik modeline uygun olarak daha şık şekilde tasarlanmış, çiçeklerin yoğun olduğu konsept düşünebilirsiniz.

Sade Tesettür Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları modelden modele, markadan markaya değişmek üzere geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Eğer bir gün giyeceğiniz bir gelinliğe çok fazla para vermek istemiyorum derseniz ikinci el uygulamalarda da farklı stillere hitap eden gelinlik çeşitleri mevcut.

Yine de sıfırdan almak isterseniz minimum 3000-15000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın