İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri

İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri: Son yıllarda modada geçmiş akımların etkisi görülse de bazı kıyafetlerin modası hiçbir zaman geçmemiştir. Bu kıyafetlerin başında İspanyol pantolon gelmektedir. 1970’li yıllarda moda denince ilk akla bu pantolonlar gelmekteydi. Adını İspanyol kültüründe yer alan geleneksel kıyafetler ile birbirine çok benzediği için verilmiştir.  Üst bacak bölgesinden başlayarak dize kadar dar ve diz ile bilek arasında genişlemektedir. Pantolon paçası genişliği ise değişiklik gösterebilmektedir.  

İspanyol pantolon hem günlük hem de iş hayatında sık olarak tercih edilmektedir. Giyen kişiyi daha uzun göstermekte ve kullanım açısından da çok rahat olmasını etkili olan nedenlerin başında gelmektedir. Dört mevsim ve istediğiniz her yerde giyebilirsiniz. Şık İspanyol pantolon gömlek kombinleri ile de stilinizi ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Kot, deri, renkli pantolon seçenekler ile adeta gönülleri fethetmektedir.  

İspanyol Pantolon İle Gömlek Kombinleri Nasıl Yapılmalıdır?

Güzel bir kombin yapmanın temel anahtarı vücudu en iyi şekilde tanımaktan geçmektedir. İspanyol pantolon gömlek kombinleri yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta boydur. Eğer bacak boyunuz kısa ve daha uzun görünmesini istiyorsanız dar bir gömlek giymelisiniz. Boyunuz uzun ise hem dar hem de salaş gömlekler ile de kombin yapabilirsiniz.  

Sadece pantolon değil seçilen gömlekte daha uzun görünmenizde oldukça önemlidir. Gömleğiniz dar ve üzerinde dikey çizgiler bulunuyor ise mükemmel bir seçim olacaktır. Sıcak yaz günlerinde kolsuz gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.  

İspanyol pantolon gömlek kombinleri yaparken giymeyi düşündüğünüz gömleği pantolonunuzun içine sokarsanız daha hoş duracaktır. Kemer, aksesuar, ayakkabı ve çanta ile kombininizi tamamlayarak tarzınız ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 

Şık Ve İddialı İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri 

Deri İspanyol pantolon ve seçeceğiniz beyaz ya da başka renkli bir gömleği seçeceğiniz ayakkabıya ile çok şık olabilirsiniz. Bir topuklu ayakkabı giyerek ofisinize giderken bir spor ayakkabı giyerek spor tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Renk olarak sadece siyah değil yeşil, mavi, lacivert, sevdiğiniz renklerde olabilir. 

Pembe veya farklı renklerde olan İspanyol pantolon modellerini kısa gömlekler ile çok rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Karpuz kol ve yaka detayları bulunan bir gömlekte havalı görünmenizi sağlayacaktır.  

Havaların soğumaya başlaması ile İspanyol pantolon gömlek kombinleri üzerinde yapacağınız ufak dokunuşlar ile tarzınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Uygun bir boğazlı kazak seçerek üzerine giyeceğiniz gömlek ile kombin yapabilirsiniz.  

Kot İspanyol pantolonlar üzerine kot gömlekler ile birbirlerini tamamlamaktadır. Gömlek modellerinde ise ombre, mavinin farklı tonları başta olmak üzere seçenek bakımından çok zengindir. 

Gömlekler uzun ya da kısa kollu olabilir. Farklı bir şey arıyorum diyorsanız yakalarında kabarık ve büyük fırfırların olduğu tasarımları da kullanabilirsiniz. 

Farklı Stillere Göre İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri  

Söz konusu stil olduğunda herkesin zevki değişmektedir.  Farklı stillere hitap eden İspanyol pantolon gömlek kombinleri çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bohem bir stili çok beğeniyor iseniz toprak, açık kahverengi, krem renkli pantolonları üzerinde etnik ve farklı desenli gömlekler ile kombin yapabilirsiniz.  

İspanyol pantolon modelleri içerisinde beyaz pantolon her zaman dikkatleri üzerine çekmektedir. Gömlek kombini yaparken üzerinde çeşitli baskılar ve semboller yer alabilir. Hem yakalı hem de yakasız gömlek giyebilirsiniz.  

Son yıllarda en dikkat çeken maskülen stili İspanyol pantolonlar giyerek de yansıtabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta ise paça genişliğidir. Eğer paçalar çok geniş olur ise istediğiniz şekilde görünmezsiniz. Doğru paça genişliğine sahip bir pantolonu seçerek gömleğiniz ile de erkeksi görünebilirsiniz.

 

 

 

 

İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri 3

 

 

İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri 4

 

İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri 5

 

İspanyol Pantolon Gömlek Kombinleri 6

Yorum yapın