Yüz germe bandı nedir?

Yüz germe bandı nedir? Yüz germe bandı nasıl kullanılır? Face lift tape olarak da adlandırılan ve son dönemlerde kadınların gençleşmesek, güzelleşmek için kullandığı yöntemlerden biri olmuştur. Yüz germe bandı, estetik , güzellik merkezleri, kuaför gibi yerlere gitmeden evde kolaylıkla kendi bakımlarında kullandıkları kolay yöntemlerden biri olmuştur.

Bir çok kadının bu pandemi döneminde kuaför, güzellik salonlarının kapanması sonucunda evde çözümlerden en sık ve popüler olan ürünler arasına girmiştir. Son dönemlerde en çok araştırılan konulardan arasına girmiş ve Yüz germe bandı nedir? Fiyatı nedir? Kullananların yorumları? Gibi bir çok konu sık sık araştırılanlar arasına girmiştir. Siz değerli okurlarımız için bu ve daha fazla merak edilen konuları sizler için cevapladık?

YAZIMIZDA BAHSETTİĞİMİZ YÜZ GERME BANDI YAPIP YAPMAMAK KİŞİNİN KENDİ İRADESİNE KALMIŞTIR. OLUŞAN BİR YAN ETKİDE sacbilgisi.net VE ÜYELERİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Yüz germe bandı nedir?

Yüzdeki ufak kusurları kapatmak, kaz ayağı gidermek, yakın fotoğraf çekimlerinde ve özel günlerde kurtarıcı ürünlerden biri olarak hayatımıza girmiştir. Son dönemlerde kadınların sıklıkla kullandığı bu yöntem bir çok ünlünün kurtarıcı yöntemleri olduğu gibi pandemi döneminde de kullanımı artarak popüler olmuştur. Bir çok deneyen tarafından beğenilen ve sorunlarına çözüm olduğunu paylaşmaları ile kullanmayanlarında ilgisini çekmektedir.

Yüz germe bandı ne işe yarar?

Yüzdeki problemleri azaltıyor, oluşabilecek sarkma ve çizgileri önlüyor, yüzü toparlıyor ve daha genç görünmesini sağlıyor. Bir çok özel günlerde şikayetçi olduğumuz çizgiler, sarkma, düşük göz yapısı gibi problemlerde bu yüz germe bandını kullanıp üzerine makyaj yaparak kendinizi daha iyi hissetmenize ve daha güzel gözükerek hedeflediğiniz görünmeye ufak dokunuşlar estetiksiz görünmeyi sağlar.

Yüz germe bandı’nın faydaları?

Yüzde sarkma, ince çizgiler, kaz ayağı problemlerine çözüp olup cildi daha genç göstermeyi sağlar. Cildi yukarı doğru toplamayı sağlayarak oluşacak sarkmaları da önler.

Yüz germe bandı zararları?

Yüz germe bantların bilinen bir zararı olmamakla beraber, kullananlarında oluşan bir yan etkiden dolayı bir şikayette bulunmamaktadır.

Yüz germe bandı kimler kullanabilir?

Yüzünde beğenmedikleri problemlerde kolay çözüm bulmak isteyen kişiler için son dönemlerde popüler olmuştur. Yüzünde problem olan ve yakın fotoğraf çekimi olan, özel günlerde yüzdeki sorunları kapatmak için, kaz ayağı gibi yüzünde rahatsız oldukları problemleri gidermek çözüm arayan kişiler kullanabilmektedir. 10 yaş üzeri kişilerin kullanabileceği gibi yüzü hassas olan kişiler ilk kullanımda kaşınma, kızarma gibi alerjik durumlar gözlemesinde işleme son vermelidir.

Yüz germe bandı nasıl nasıl kullanılır?

Yüzünüzü temizledikten sonra kullanacağınız bölge belirleyiniz. O bölgede saçlarınız gelmemesi için saçınızı toplayın ve yüzünüzü istediğiniz şekilde tutarak bandı yapıştırıp arkadan saçınızın altından istediğin şekilde gergin olarak bağlayınız.

Yüz germe bandını özel günlerde kullanacaksanız eğer üzerine makyaj da yapabilirsiniz. Bandı yapıştırdıktan sonra istediğiniz makyajı yaparak gününüzü daha güzel geçirmeniz elinizde.

Yüz germe bantları işe yarıyor mu?

Evet bu bantlar işe yaramaktadır. Bir çok kullanan kişinin yorumları ile görüldüğü ve öncesi sonrası fotoğraflara da bakıldığında kişilerde oluşan ince çizgileri giderdiğini ve özel günlerin kurtarıcı ürünü olmuştur.

Yüz germe bandı fiyatı nedir?

Bir çok online alışveriş satış sitelerinde bulunabilmektedir. 30 tl ile 80 tl arasında fiyatı bulunmaktadır.

Trendyol da bulabilmek için tıklayınız.

Gittigidiyolda bulabilmek için tıklayınız.

Evde yüz gerdirmek için maske yapımı?

Yüz germe bandına olmayan, alamayanlar için evde de kendi imkanları yüzlerini gerdirmek için yöntemler bulunmaktadır.

1 yumurta akı iyice çırpıp köpürtülüyor, 1 tatlı kaşığı bal ve 1 yemek kaşığı nişasta, yarım yemek kaşığı limon ekleyip karıştırılıyor. Temiz cilde uygulanıp masaj yapıp tekrar maske uygulanıyor, bu şekilde sürüp masaj yaparak işlemi tekrarlıyoruz hazırladığınız maske bitesiye kadar yapılıyor. Bittikten sonra 20 dakika bekletip duruluyorsunuz. Cildinize uygun nemlendirici kullanmalısınız.

Yüz germe bandı kullananların yorumları?

Üşenmedim before after yaptim. Cok cok begendim, yorgun bi görüntü vardı yüzümde o görüntüyü aldi gitti. Havuza girdim bu arada bantlarla, asla cikmadi. Negatif yorumlari görüp tereddüt etmistim, ayni durumdaysaniz hic düşünmeyin alin. Hemen atti diyenler nasi bunu başardı anlamadim çünkü ben bantlari yapistirmadan önce hicbi islem yapmadim bile. Geceden temizdi yüzüm sabah havuza gitmeden yapistirdim direk ciktim. Muthis bi ürün, bayildimmm ?? Saticiya teşekkür ediyorum ?

Dünyanın en pratik ürünü ??? ameliyat olmayı düşünüyordum hiç gerek kalmadı 24 saati geçti hala çıkmadı

Oldukça güzel yapışıyor. Kaşlara kalkıklık gözlere çekiklik veriyor. Yalnız yapıştırmadan önce yapıştıracağınız yeri kuru bi peçeteyle silin krem vs. Kalıntıdan kaymasın. Hem içinden ince tokalar hem de aparatı çıkıyor benim için tokalar iyiydi. Fazlasıyla tavsiye ederim tüm gün durdu bende ?

 

Yorum yapın