Laz Ali kimdir? Nerede yaşıyor?

Laz Ali kimdir? Sosyal medyada büyük kitleler tarafından takip edilmekte olan ve oyun tutkunlarının en gözde fenomenlerinden birisidir. Birden fazla sosyal medya platformunda aktiflik gösteren fenomen hakkında merak edilen çok fazla soru vardır. Oynadığı oyunların videolarını kendisine içerik yapan fenomen bu videoları Youtube kanalında seyircilerine sunuyor. Laz Ali‘nin oyun oynarken kullandığı kelimeler ve samimi cümleleri insanları cezbediyor.

19 Ağustos 2015 tarihinde oluşturduğu Youtube kanalı gün geçtikçe daha fazla aboneye ulaşıyor. Kanalı açtığı ilk günden beri samimiyetinden ve üslubundan ödün vermeyen Laz Ali’yi daha yakından tanıyalım. Laz Ali kim? Laz Ali nerelidir? Sosyal medya hesapları nelerdir? Laz Ali’nin gerçek adı nedir? Tüm bu soruları sizler için yazımızda yanıtladık.

Youtuber Laz Ali kimdir?

Sevdiği oyunları oynarken aynı zamanda Youtube’a içerik üreten fenomen Laz Ali 17 Mayıs 1986 yılında Trabzon’da doğmuştur. Şuan 36 yaşında evlidir ve bir çocuğu vardır. Youtube kanalında oyun videoları hariç, kızı ile de videolar paylaşmaktadır. Birçok kişinin ilgisini çeken Ali Kol , Brawl Stars oyuncuları tarafından Laz Ali olarak bilinmektedir. 1.75 boyunda ve 64 kilo olan fenomenin burcu ise Boğa’dır. En sevdiği renk siyah olan Ali Kol’un en çok dinlediği rap sanatçısı ise Şehinşah’dır. .Brwal Stars oyununa Clash of Clans ile başlayan Laz Ali , Brawl Stars oyununu daha çok sevdiği için içeriklerine bu oyun ile devam etmiştir.

laz ali kimdir nerede yasiyor
laz ali kimdir nerede yasiyor

Laz Ali gerçek adı

Takipçileri ve ismini duyanlar tarafından merak edilen sorulardan bir tanesi de Laz Ali’nin gerçek adının ne olduğudur. Trabzon’da dünyaya gelen ve takipçileri tarafından Laz Ali olarak tanınan başarılı fenomenin gerçek adı Ali ve soyadı ise Kol’dur. Brawl Stars oyunu ile daha fazla nam salan Ali Kol, takipçilerine kendini Laz Ali olarak tanıtmıştır.

Laz Ali kaç yaşında?

Düzgün fiziği ve genç kesime hitap etmesinden dolayı yaşını göstermediği düşünülen Laz Ali 17 Mayıs 1986 doğumludur ve şuan 36 yaşındadır.

Laz Ali nereli?

Kullanıcı adından yola çıkılarak yürütülen tahminlerinizin ispatı niteliğinde nereli olduğu sorusunu yanıtlıyoruz. Sıcak kanlılığı ve yöresine özgü konuşması ile dikkatleri çeken fenomen aslen Trabzonludur.

Laz Ali hangi takımlı?

En çok merak edilen sorulardan birisi olan Ali Kol’un hangi takımlı olduğunu sizler için araştırdık. Laz Ali isminden ve doğum yerinden de belli olduğu üzere Trabzonsporludur.

Laz Ali telefon numarası

Laz Ali bu güne kadar telefon numarasına dair herhangi bir şey paylaşmamıştır ve kimse tarafından telefon numarası paylaşılmamıştır. Bu yüzden ne yazık ki telefon numarası hakkında sizlere herhangi bir bilgi veremeyeceğiz fakat mail adresi şu şekildedir ; laz@temagency.com

Laz Ali Sosyal Medya

Sosyal medyada birden fazla platformda karşımıza çıkan Laz Ali’nin milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Son zamanlarda dijital oyun tutkunlarının severek takip ettiği ve göz bebeği haline gelen Ali Kol’un sosyal medya hesaplarına detaylıca bakıyoruz.

Laz Ali Brawl Stars

Brawl Stars oyunu ile binlerce genç oyuncunun kalbini fetheden ve bu oyunu oynarken çektiği videolarla içerik üreticiliği yapan Laz Ali , oyunun kendisinde bağımlılık yaptığını itiraf etti. Laz Ali Clash of Clans oyunu ile aynı zamanlarda başladığı bu oyunun daha çok hoşuna gittiğini ve bir süre sonra sürekli oynamaya başladığını belirtti.

laz ali kimdir nerede yasiyor 2
laz ali kimdir nerede yasiyor

Laz Ali Youtube

Youtube’da Laz isimli kanalı ile karşımıza çıkan sosyal medya fenomeni Ali gün geçtikçe daha fazla kitleye ulaşmaya devam ediyor. Oynadığı oyunların yanı sıra kızı ve eşi ile de video paylaşıyor . Bu videolar genelde vlog tarzı oluyor ve bizlere kendisini daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. Laz isimli Yotubue kanalında şuan 3.2M takipçisi olan fenomenimiz, aktif olarak içerik üretmeye devam etmektedir.

Laz Ali diss

Kısa bir süre önce yaptığı diss şarkısı ile gündeme gelen Ali ,şarkısıyla birlikte daha fazla takipçiye ulaşmıştır. Videosunda Laz , Ybj ve Bero’ nun bulunduğu şarkıda fenomenler birbirlerine diss atmaktadır fakat bunun şaka ve eğlence amaçlı olduğunu açıklamışlardır. Birbirimize diss atmak istedik diye açıklama yapan üçlünün videoda çok eğlendikleri gözden kaçmayacak detaylar arasındadır. Abone yorumlarına bakıldığında ise takipçilerinin olumlu yorumları ve eleştirileri de üçlünün sevildiğini hissettirmektedir.

Laz Ali Minecraft

Brawl Stars’ ın yanı sıra Minecraft oyununa da ilgi duyan Laz Ali kanalında bu oyunu oynarken çektiği videoları da paylaşmaktadır. Videolarında zaman zaman kızına oyun üzerinden ev yapan ve olabildiğince içerik üretmeye çalışan fenomen Minecraft oyuncuları tarafından da takip edilmektedir.

Laz Ali Gta 5

Eskilerden günümüze kadar gelen ve birçok neslin unutulmaz oyunu olan Gta hala dünya üzerinde pek çok kişi tarafından oynanılmaya devam etmektedir. Oyuncularından birisi de Laz Ali yani Ali Kol’ dur. Laz Ali , Gta 5 oynarken de çektiği videolarını izleyicileriyle paylaşıyor. Zaman zaman oyunlarda insanları trolleyen fenomen bunları da Youtube kanalında paylaşmaktadır.

Laz Ali Discord

Discord platformunda da başarısını konuşturan ve orada da geniş kitlelere sahip olan Laz Ali çoğu sosyal medya hesabında Laz ismini kullanmaktadır. Discord platformunda da Laz kullanıcı adını kullanan fenomen 32.356 B üyeye sahiptir.

Laz Ali aylık kazancı

Daha öncelerde yaptığı bir videoda aylık kazancını açıklayan Laz Ali geçtiğimiz yıllarda aylık olarak 10 bin tl ve üzerini kazandığını söylemişti. Fakat en son yaptığı açıklamada şuan ki aylık gelirinin 30 bin ila 40 bin lira arasında olduğunu belirtmiştir.

laz ali kimdir nerede yasiyor 1
laz ali kimdir nerede yasiyor 1

Laz Ali ekşi

Laz Ali hakkında ekşi sözlük yazarları çok fazla yorum ve eleştiri yapmamıştır. Fakat her insanı seven kadar da sevmeyen insanda olduğunu biliyoruz. Bazı ekşi sözlük yazarları memnuniyetsizliğini dile getirse bile hakkında olumlu yorum daha fazladır.

“Laz Ali kimdir? Nerede yaşıyor?” üzerine bir yorum

Yorum yapın