Aysude Resmi Kimdir?

Aysude Resmi kimdir? Aysude Resmi kaç yaşında, sevgilisi var mı? Sosyal medya platformlarında Tiktok da içerikleri ile çok sevilen ve gün geçtikçe takipçi sayısını gün geçtikçe arttırarak fenomenlik unvanına sahip olmuştur. Fenomenliğe unvanına sahip olması sonucunda takipçileri Genç Tiktokır kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi var mı? Sosyal medya hesapları nelerdir? Gibi sorular çok sık araştırılan sorular arasına girmiştir. Bu ve daha fazla merak edilen konuların cevaplarını siz değerli okurlarımız için yazımızda cevapladık.

Aysude Resmi kimdir?

2002 yılında Ankara da dünyaya gelen genç fenomen, fenomen olasıya kadar yaşamını Ankara da devam ettirmiş ve yaptığı Tiktok paylaşımların sevilmesi ve takipçi sayısının hızla artması sonucu fenomen unvanını kazanması sonucunda İstanbul da yaşamaya başlamıştır. Fenomenlik adımını ilk attığı Tiktok platformunda 2.5 M takipçiye ulaşarak gözde Tiktokırlardan olmuştur.

Aysude Resmi kaç yaşındadır?

13 Temmuz 2002 de Ankara da dünyaya gelen güzel fenomen şuan da 19 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri toplayan Tiktokır takipçileri tarafından en çok araştırılan konu yaşı olmuştur. Genç Tiktokır bu sene 13 Temmuz da 19 yaşına girmiştir.

Aysude Resmi burcu nedir?

13 Temmuz da dünyada doğarak yengeç burcu grubuna girmektedir.

Aysude Resmi aslen nereli?

Aslen nereli olduğu ile bir paylaşımı olmayan güzel Tiktokır’ın doğma büyüme Ankaralı’dır. Yaşamını şuanda İstanbul da sürdürdüğü bilinmektedir.

Aysude Resmi boyu kaçtır?

Güzel fenomen 1.64 cm. boyuna sahiptir. Genç fenomen takipçilerini güzelliği ile etkilemesi sonucu en çok merak edilen fiziksel özelliklerinden olmuştur.

Aysude Resmi kilosu kaç?

Genç fenomen 50 kilolarda olduğu bilinmektedir. Fit görünüşü ile dikkat çeken genç fenomenin sevenleri tarafından sıklıkla araştırılan konulardan olmuştur.

Aysude Resmi sevgilisi var mı?

2020 yılının sonunda kendisi gibi Yiğit Can Çakmak ile sevgili olduklarını sosyal medya hesaplarında yayınlayan çift sevgili olduklarını açıklamıştır. Güzel fenomenin 12 Mayıs 2021 yılında YouTube hesabında sevgilisi ile yaptığı paylaşımda hala sevgili olduklarını göstermiştir.

Aysude Resmi mezun olduğu okul nedir?

Ankara da yaşamını sürdürürken okulunu Ankara da devam ettirdiğini ama daha sonra hangi okuldan mezun olduğu ile bir paylaşımı bulunmaması nedeniyle okul hayatı ile ilgili bir bilgiye ulaşamadık.

Aysude Resmi sosyal medya hesapları

Sosyal medyaya Tiktok hesabında paylaşımları, kısa videoları ile başlayan fenomenin Tiktok da 2.5 M takipçiye ulaşması ile Tiktokırlar arasında gözde isimlerden olmuştur. Sevilen Tiktokır kendine özgü paylaşımları, pozları ile çok sevilmekte ve diğer sosyal medya hesaplarında da aktif kullanımı ile de gün geçtikçe takipçi sayısı artmaktadır.

  • İnsatagram hesabın da 225 bin takipçisi bulunan fenomenin son paylaştığı video da 14.2 bin beğenisi bulunmaktadır.

İnstagram hesabı için buraya tıklayınız.

  • Tiktok hesabında 2.5 M takipçisi ve 96.8 M beğeniye ulaşmıştır.

Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

  • YouTube hesabını aktif kullanıma 21 Mart 2021 yılında başlamasına rağmen 106 bin aboneye ulaşması ile ne kadar çok sevildiğini bir kez daha göstermiş oldu güzel fenomenin.

YouTube hesabı için buraya tıklayınız.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın