Esila Biltekin kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasında ilk olarak Youtube platformunda karşımıza slime videoları ile gelmişti. Esila Biltekin Challenge,Tiktok şakaları, Havuz, Eğlence ve alışveriş videolarını paylaşmaktadır. En sevdiği uygulama ise Tiktok uygulamasıdır. Genç fenomenin sosyal medya platformunda büyük ilgi görmesiyle hakkında merak edilenler çoğaldı. Merak edilenler bölümüne gelin birlikte göz atalım.

Bu kadar başarılı ve ekranların yeni yüzü olması ile izleyici tarafından akıllara Güzel fenomen kimdir? Kaç yaşındadır? Ailesi var mı? Giyim kombin önerileri? Gibi bir çok konu sık sık araştırılmaktadır. Bu ve daha fazla merak edilen bütün konuları sizler için yazımızda toparladık.

Esila Biltekin kimdir?

Youtube platformunda ve diğer sosyal medya platformlarında da karşımıza çıkan Esila Biltekin 31 Ocak 2008 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Eskiden İstanbul Bağcılarda yaşayan fenomen şimdi ise Çorlu da ikamet etmektedir. Genç fenomen henüz 13 yaşında ve ailesinin tek çocuğudur. Güzel fenomenin eğitim durumu ise ortaokul öğrencisidir. Okumayı çok seven başarılı fenomen ilerde meslek olarak veteriner olmayı planlıyor. Güzel fenomen büyük ölçüde hayvan sevgisine sahip. Evde evcil hayvan olarak kedi besliyor.

Öğrendiğimize göre daha önce bir kedisi de ölmüş genç fenomen bu konuda da çok üzgün olduğunu belirtmişti. Ünlü fenomenin Youtube kanalında 542 K abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 84.4 K Video ve içerik beğenileri ise 2.4 M civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda da çok ilgi görüyor. İnstagram hesabı annesi Suna Biltekin tarafından yönetilmektedir. Tatlı fenomen annesi ile de videolar çekmekte.

esila biltekin kimdir.
Esila Biltekin kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Esila Biltekin kaç yaşında?

Youtube platformunda ve diğer sosyal medya platformlarında da karşımıza çıkan tatlı fenomen 31 Ocak 2008 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Genç fenomen henüz 13 yaşında ve ailesinin tek çocuğudur .

Esila Biltekin aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının içerik üreticisi güzel fenomenin aslen nereli olduğu geçtiğimiz günlerde merak konusu olmuştu. İstanbul da doğan bir süre Bağcılar ilçesinde yaşayan fenomenin daha sonra çorlu da oturduğunu belirtmek isteriz.

Esila Biltekin hangi burç?

Arama motorlarında sık sık karşımıza çıkan sorular arasında yerini alan Sempatik fenomenin hangi burç olduğu oldu. Yetenekli fenomenin hangi burç olduğunu araştırdık ve öğrendik. 31 Ocak 2008 doğumlu olan fenomen tam bir Kova burcu.

Esila Biltekin’in boyu ve kilosu?

Genç hayran kitlelerine sahip olan hemen hemen herkesin sevdiği tatlı fenomenin sevenleri tarafından merak edilen sorular arasında boyu ve kilosu da sorulmuştu. Fiziği ile de merak edilen tatlı fenomenin boyu 1.58 cm kilosu ise 43 kg dır.

esila biltekin kimdir
Esila Biltekin kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Esila Biltekin’in mesleği nedir?

Henüz daha meslek sahibi olmak için yaşı küçük olan tatlı fenomenimiz orta öğretim okuyor. İleride veteriner olmayı planlıyor. Bunların yanı sıra sosyal medya dünyasında ürettiği içeriklerle ve yapıcı videoları ile oldukça beğeni topluyor.

Esila Biltekin ne kadar kazanıyor?

Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 84.4 K Video ve içerik beğenileri ise 2.4 M civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda da çok ilgi görüyor. Ne kadar kazanıyor hatta bu platformda bir kazanç elde ediyor mu bu konuda henüz bir bilgiye sahip değiliz.

Esila Biltekin’in ailesi kimdir?

Ailesinin tek çocuğu olan güzel fenomenin ailesi davet organizasyon şirketiyle meşgul. Genç fenomen ailesinin tek gözdesi ve çok seviliyor. Annesi ile birlikte zaman zaman video içerikleri ile de karşımıza geliyor. İnstagram hesabı annesi tarafından yönetildiği belirtiliyor.

Esila Biltekin’in annesi kimdir?

Arama motorlarında sık sık sorulan sorular arasında yerini alan annesi kimdir adı nedir gibi araştırmalara konu olan ünlü fenomenin annesi Suna Biltekin terazi burcudur. Kızı ile sosyal medya dünyasında ürettikleri içerik videoları ile adeta beğenilerde ön sıralardalar diyebiliriz.

Esila Biltekin’in babası kimdir?

Ürettiği içerik videoları ile hayranlarını elde tutmayı başaran sempatik fenomenin annesi ile beraber bir çok videosu bulunmakta. Ve büyük ilgi görmektedirler. Ancak fenomenin babası da merak edilenler arasında yerini almıştı. Genç fenomenin babası davet organizasyon şirketinin sahibi ismi ise Cihan Biltekin dir.

Esila Biltekin’in sosyal medya hesapları

Tatlı fenomenin Youtube kanalında 658 K abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 99.2 K Video ve içerik beğenileri ise 852.7 K civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda 79.3 B takipçisi var çok ilgi görüyor.

 

Yorum yapın