Kumsal Seku kimdir? Kumsal Seku evleniyor mu?

Kumsal Seku kimdir? Kumsal Seku evleniyor mu? Sosyal medyada bir anda parlayan ve kendini sevdirerek takipçi sayısını gün geçtikçe artıran sosyal medya kullanıcılardan olmuştur. Tiktok paylaşımları ile beğenilen fenomen, sevgilisi Oğuz Bay ile birlikte çok sık takipçileri tarafından konuşulmaktadır.

Güzel fenomen takipçileri tarafından çok sevilmekte ve yaptığı paylaşımlar ile beğeni kazanarak takipçileri tarafından biyografisi, sevgilisi, estetiği ve fiziksel özellikleri gibi bir çok konu en çok araştırılan konular arasına girmiştir. Genç fenomen ile ilgili merak edilen tüm konuların cevabını yazımızda bulacaksınızdır. Keyifli okumalar…

Kumsal Seku kimdir?

2002 yılın da dünyaya gelen fenomen kısa süre içinde Tiktok platformun da başlayan paylaşımları çok beğenilerek takipçi sayısı gün geçtikçe arttırmaktadır ve fenomenlik unvanını sahip olmuştur. Diğer sosyal medya hesaplarını da aktif kullanımı ile takipçinin sevenleri orada da yalnız bırakmamıştır. Sosyal medya platformlarında onu yalnız bırakmayan ve destekleyen kendisi gibi fenomen olan sevgilisi ile beraber çok sık anılmaktadırlar ve Çiftin paylaşımları takipçileri tarafından çok sevilmektedir.

Kumsal Seku kaç yaşında?

17 Haziran 2002 yılında dünyaya gelerek şuan 18 yaşına girmiştir. Güzel fenomenin takipçileri genç, güzel ve başarısı ile gurur duymaktadır ve genç yaşındaki bu emek ve takipçi kazanması ile tebrik edilmektedir.

Kumsal Seku hangi burç?

17 Haziranda doğarak ikizler burcu grubuna mensup olmuştur.

Kumsal Seku kaç kilo?

Fenomen güzelliği ve fit duruşu ile takipçileri tarafından akıllara gelen ilk konuda genç fenomenin kaç kilo olduğudur. Genç fenomen kilosu ile ilgili bir paylaşımı olmadığı için kilosu kaç olduğunu bilinmemektedir.

Kumsal Seku boyu kaç?

1.67 cm boyundadır. Sosyal medya göz önünde bulunması ve güzelliği ile kendinden sık bahsettiren genç fenomen takipçileri tarafından en çok merak konusu olan fiziksel özelliği olarak araştırılmıştır.

Kumsal Seku aslen nereli?

Genç fenomen aslen Ankaralı olduğu bilinmektedir ve şuan İstanbul da yaşamaktadır.

Kumsal Seku enstürman mı çalıyor?

Genç fenomende yetenekler bitmiyor. Evet enstürman çalıyor, şuan piyona çalabildiği bilinmektedir.

Kumsal Seku ne okumak istiyor?

Liseden Temel Lise mezunu olduğu bilinen fenomen konservatuar okumak istediğini ve bunun için çalıştığı bilinmektedir.

Kumsal Seku sevgilisi kimdir?

Güzel fenomen sosyal medya paylaşımlarında da görüldüğü gibi Oğuz Bay ile sevgili oldukları görülmektedir. Güzel fenomen kısa zaman önce başladığı Youtube platformuna aktif kullanımına başlayarak ilk viedeo’sunu sevgilisi Oğuz Bay ile beraber çekip, takipçilerin merak ettiği bir çok soruyu cevaplamış olmuşlardır. İşte güzel Çiftin o videosu;

Kumsal Seku evleniyor mu?

Çiftin sevgili olduğu ve sosyal medya paylaşımları ile birbirlerini çok sevdikleri ve çok yakıştıkları görülmektedir. Oğuz Bay sosyal medya paylaşımlarında görüldüğü gibi 28 Temmuz 20021 yılında paylaştığı Youtube videosunda evlenme teklifi ettiği video olmaktadır, Çiftin 1. aylarını kutlamak ve Oğuz Bay mutlu etmek için yaptığı bir sürpriz olduğu görülmektedir.

Kumsal Seku estetiksiz hali?

Güzel fenomen 20 Ekim 2020 yılında Youtube platformunda paylaştığı video ile burun estetiği ile ilgili tüm açıklamaları ve nasıl gerçekleştiği ile ilgili video paylaşımı bulunmaktadır. Estetik olmadan öncesi ve estetik olma süreci ile merak ettiğiniz her şeyi güzel fenomenin kendisinden buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kumsal Seku sosyal medya hesapları

Kısa sürede ve genç Tiktok‘tan yaptığı paylaşımlar ile tanınmaya başlayan fenomen diğer sosyal medya platformlarını kullanması ile takipçileri tarafından çok sevilmiş ve giderek hayran kitlesi artarak fenomen unvanına sahip olmuştur. Güzel fenomen 30 Haziran’dan itibaren Youtube platformunda aktif olarak kullanmaya başlamıştır ve ilk videosunu sevgilisi Oğuz Bay ile birlikte içerik çekmişlerdir.

  • İnstagram hesabı

Sosyal medya da aktif olarak kullanımı ve günlük hayatını, sevgilisi ile olan paylaşımları çok sevilen güzel fenomenin 129 bin takipçisi, son paylaştığı fotoğrafta 21 bin beğenisi bulunmaktadır.

Güzel fenomenin İnstegram hesabı için buraya tıklayınız.

  • Tiktok hesabı

Tiktok paylaşımları çok sevilen genç fenomenin 1.5 M takipçisi ve son paylaşımında 731.8 K izlenmesi vardır.

Güzel fenomenin Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

  • Youtube hesabı

Youtube hesabını aktif kullanmaya 30 haziranda başlayan fenomen kısa sürede 37,9 B aboneye ulaşmıştır.

Güzel fenomenin Youtube hesabı için buraya tıklayınız.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın