İlkay Zaman kimdir? İlkay Zaman eğitimi nedir?

İlkay Zaman kimdir? İlkay Zaman eğitimi nedir? Sosyal medya da içerik üretimi ile sevilen ve gün geçtikçe takipçi sayısını artırarak Influencer unvanına sahip olmuştur. Sadece Influencer unvanı ile kalmayıp 2021 yılının en başarılı Influencer unvanına sahip olmayı hak ederek ödül almıştır.

Sevenleri ve takipçileri tarafında sıkı takip edilen fenomen takipçileri ile birlikte tüm Amerika ve Türkiye tanıyan fenomenin biyografisi merak edilmektedir. Biyografisinde İnfluencer İlkay kimdir? Doğum tarihi nedir? Nerede yaşıyor? Cumhurbaşkanından ödül mü aldı? Sosyal medya hesapları! Gibi ve daha fazlası merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

İlkay Zaman kimdir?

1987 yılın da Hollanda Roterdam da dünyaya gelen ve 1 yaşın da Türkiye’ye annesi ile dönmüştür. Annesinin vefat edesiye kadar İstanbul Beşiktaş da yaşamını sürdürmüştür. Türkiye de Influencer olmaya adımlar atmış ve Amerikaya döndükten sonra iki kültürün birleşimi ve doğal, özgün içerikleri ile en çok takip edilen sosyal medya hesaplarından biri olmuştur. Bu başarısı ile Amerika da Cumurbaşkanı Erdoğan’dan Amerika’dan en başarılı ınfluencer unvanını hak etmiştir.

Ilkay Zaman kimdir Ilkay Zaman egitimi nedir
Influencer Zaman kimdir? Zaman’ın Cumhurbaşkanından Amerika ödülü nedir?

İlkay Zaman doğum tarihi nedir?

Başarılı sosyal medya içerik üreticisi takipçileri tarafından merak edilen doğum tarihi tam olarak bilinmese de 1987 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir. 1987 yılında doğarak şuan da 34 yaşında olmaktadır.

İlkay Zaman burcu nedir?

Ekim 1987 yılında doğan başarılı fenomen burcu terazi olduğu biliniyor.

İlkay Zaman boyu ve kilosu kaç?

Sempatik tavırları ile ne kadar üzerine ilgiyi toplasa da fenomenin yaşını göstermemesi ile beraber fiziksel özellikleri merak konusu olmuştur. Sempatik fenomen ile yaptığımız araştırma sonucunda fenomenin boyu ve kilosu ile ilgili bir bilgiye ulaşamadık. Fenomenin boyu ve kilosu ile ilgili bir paylaşımı olursa siz değerli okurlarımız için yazımızı yenileyeceğiz.

İlkay Zaman aslen nereli?

Aslen nerelisin yani babasının nereli olduğu ile ilgili bir bilgi olunmayan Zamanın 1987 yılın da Hollanda da Rotterdam şehrinde dünyaya gelmiştir.

Ilkay Zaman kimdir Ilkay Zaman egitimi nedir 2
Influencer Zaman kimdir? Zaman’ın Cumhurbaşkanından Amerika ödülü nedir?

İlkay Zaman nerede yaşıyor?

Yakışıklı fenomen yurtdışın da Amerika da yaşamaktadır.

İlkay Zaman Amerika da mı yaşıyor?

Evet, yaşamını Amerika da devam ettirmektedir.

İlkay Zaman evli mi?

Sempatik fenomen özel hayatını sosyal medyanın önünde yaşamasa da fenomenin gözlerinin parlatan kişi Melek Zaman’dır. Beklenmeyen zaman da, hızlı bir şekilde evlenen Zaman çifti takipçileri tarafından mutlulukları da gözlerden kaçırılmıyor.

Ilkay Zaman kimdir Ilkay Zaman egitimi nedir 3
Influencer Zaman kimdir? Zaman’ın Cumhurbaşkanından Amerika ödülü nedir?

İlkay Zaman çocuğu var mı?

Evet vardır. Eşi Melek Zaman ile bir oğulları vardır ve oğullarına Beşiktaş da büyüdüğü Kartal ismini vermişlerdir.

İlkay Zaman eğitimi nedir?

Sempatik fenomen ile yaptığımız araştırmalar sonucu eğitimi ile ilgili bir bilgiye ulaşamadığımız için bir şey bilinmiyordur. Influencer’ın eğitimi ile ilgili bir bilgi paylaşımı olması ile siz değerli okurlarımız için yazımızı güncelliyeceğiz.

İlkay Zaman ne iş yapıyor?

Sosyal medya hesaplarında doğal, özgün içerikleri ile Influencer ünvanını kazanan fenomen iş olarak da Influencerlık yapmaktadır. Sempatik Influencır’ın başka bir iş yapıp yapmadığı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

İlkay Zaman ne kadar kazanıyor?

Başarılı İnfluencer’ın sosyal medya hesaplarından ne kadar kazandığı ile ilgi bir paylaşımı olmadığı için ne kadar kazandığı bilinmiyordur.

İlkay Zaman Cumhurbaşkanından ödül mü aldı?

Evet, sempatik fenomen Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’dan ödül almıştır. 1 ay önce Amerika da En başarılı İnfluencer ödülünü Cumhurbaşkanından almıştır. Yakışıklı fenomenin ödülü ile dikkat çektiği gibi Cumhurbaşkanı Erdoğandan ödülü alması ile de bütün ilgi ve dikkati üzerine toplamıştır ve başarısını kanıtlamıştır.

İlkay Zaman Amerika öyküsü!

Hollanda da Roterdam şehrin de doğal ve ailesi ile orada bir yaşına kadar yaşayan yakışıklı Influencer annesi ve babasının boşanması ile annesi ile beraber Türkiye’ye dönmüşlerdir. Uzun yıllar Türkiye de İstanbul da Beşiktaş da yaşamını sürdüren ve Melek Zaman ile İstanbul da hayatlarını birleştiren çift 9 Mart 2015 yılında Influencer annesinin vefat etmesi ile geri Amerika da yaşamını eşi ve çocuğu ile beraber sürdürmektedir.

İlkay Zaman sosyal medya hesapları

Sosyal medya hesapların da aktif içerik üretimine sahip olan doğal Influencer sosyal medya paylaşımları, içerikleri ve sempatik tavırları ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Yakışıklı fenomen tüm Türkiye de adına aldığı Amerika da ödülünü alarak sosyal medyada ki başarısını taçlandırmıştır.

İnstagram hesabında 108 bin takipçisi bulunan fenomenin son paylaşımın da 11,1 bin beğeniye ulaşmıştır.

İnstagram hesabı

Youtube hesabında ki paylaşımlar ile sevilen Youtuber 884 bin abonesi bulunmaktadır.

https://www.youtube.com/@ilkayzaman

Yorum yapın