Esile Biltekin kimdir? Esile Biltekin dolap hesabı nedir?

Esile Biltekin kimdir? Esile Biltekin dolap hesabı nedir? Küçük yaştaki sosyal medya da ismini duyuran ve kendine özgü içerikleri, doğal ve tüm çıplaklığı ile her şeyi yansıtmayı başaran fenomenin takipçileri tarafından bu huylarının beğenilmesi ile beraber gün geçtikçe sosyal medya ailesi de genişlemektedir.

Sosyal medya da bu yaştaki başarı, kendine bilmesi, özgün, doğal ve sempatik tavırları ile beğenilen ve geniş hayran kitlesi oluşturan fenomen sevenleri tarafından biyografisi ile ilgili bir çok konu sıklıkla araştırılmaktadır. Esile Biltekin kimdir? Aslen nerelidir? Boyu ve kilosu? Okuduğu okul nedir? Dolap hesabı? Ameliyat mı geçirdi? Gibi ve daha fazla merak edilip araştırılan konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamın da cevapladık. Keyifli okurlar…

Esile Biltekin Kimdir?

2008 yılın da İstanbul da dünyaya gelen fenomen 13 yaşın da olmasına rağmen ismini sosyal medya platformların da duyurmuştur. Ailesinin desteği ile dim dik duran ve sosyal medya ailesini de gün geçtikçe genişleten fenomen kendine ait içerikler, hayatından paylaşımları ile gün geçtikçe daha çok söz edilmektedir. Sosyal medya da YouTube ve İnstagram da aktif olarak kullanmaktadır.

esila biltekin kimdir
Genç fenomen Esila Biltekin Kimdir?

Esile Biltekin kaç yaşında?

31 Ocak 2008 yılın da İstanbul da dünyaya gelen güzel fenomen şuan da 13 yaşındadır. Yaşına rağmen yaptığı başarılarla tebrik edilen fenomen, takipçileri tarafından grur duyulmaktadır.

 

Esile Biltekin burcu nedir?

31 Ocak 2008 yılın da dünyaya gelen fenomen kova burcu grubuna girmektedir.

esila biltekin kimdir
Esila Biltekin kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Esile Biltekin boyu kaç?

Genç fenomenin güzelliği ile dikkat çekmesi ile beraber takipçileri tarafından sıklıkla merak edilen konulardan biri ise boyu olmuştur. Sempatik fenomen 1.58 cm. boyuna sahiptir. Türkiye’deki genel boy ortalamanın biraz altında olan fenomen dış görünüşü ile daha uzun olduğu düşünülse de sempatik ve güzel görüldüğü düşünülmektedir.

Esile Biltekin kilosu kaç?

Ufak yaştaki başarıları ile kısa sürede kendinden bahsettiren fenomen, özgüveni, kendine özgü ve sempatik tavırları ile sevildiği kadar fiziksel özellikleri ile de beğenilen fenomenlerdendir. Fenomen ile ilgili bir diğer merak edilan fiziksel özelliği ise kilosu olmakla birlikte, genç fenomen 43 kilo olduğu bilinmektedir.

Esile Biltekin aslen nereli?

Aslen nereli olduğu yaptığımız araştırmalar ile bulunamayan fenomen İstanbul da doğmuş ve belli süre İstanbul Bağcılarda ailesi ile yaşamını sürdürmüştür. Güzel fenomen daha sonra yaşamını Çorlu da ailesi ile beraber sürdürmeye devam ediyorlar.

esila biltekin nereli
Esile Biltekin aslen nereli?

Esile Biltekin hangi okulda okuyor?

Yaşamını sürdürdüğü Çorlu da, Çorlu Koleji Ortaokulun da 7. sınıfta okumaktadır.

Esile Biltekin ilerde ne okumak istiyor?

Daha eğitim hayatının başlarında olan fenomen ileri de veteriner olmak istediğini belirtmiştir.

Esile Biltekin ailesi!

Evin tek çocuğu olan güzel Esila, ailesi ile beraber Çorla da yaşamaktadırlar. Ailesinin davet organizasyon şirketi vardır. Ailesinin sosyal medya hesaplarında paylaşımları ile kızlarını desteklediği görülmektedir.

Esile Biltekin ameliyut mı oldu? Neden ameliyat oldu?

2020 Ekim ayının başın da Scooter’a binerek taşa takılması ile beraber düşmesi ile olaylar başlamıştır. Düşmesi ile beraber dudağı yarılan fenomen Esila’nın plastik cerrah ile yarılan dudağını müdahale edilmesi gerekli olduğu söylenmiştir. Bunun ardında güzel fenomen plastik cerrahi tarafından yara bölgesine müdahale edilmektedir. İşte güzel fenomenin ameliyatı ile ilgili paylaşımı;

Esile Biltekin dolap hesabı

Dolap uygulaması bir çok kişini kullanmadığı eşyalarının güvenli olarak işe yarayacak başka kişilere uygun fiyatlı sattığı uygulamadır. Güzel fenomenin de kullandığı ve sevilen ürünlerinin takipçileri ile uygun fiyatta satmaktadır. Güzel fenomenin dolap hesabına buraya tıklayarak girebilirsiniz.

Esile Biltekin sosyal medya hesabı

Sosyal medya platformların da İnstagram ve YouTube platformlarını aktif olarak kullanmaktadır. Güzel fenomen ürettikleri içerikler, paylaşımları ile sevilmiş ve gün geçtikçe de artan takipçi sayısı ile beraber fenomenlik unvanına sahip olmuştur.

İnstagram hesabın da 82.7 bin takipçiye ulaşan fenomen, son paylaşımın da 8.045 beğenisi bulunmaktadır.

YouTube hesabın da 689 bin aboneye ulaşan fenomen geniş içerik alanı bulunmaktadır.

 

ESİLA BİLTEKİN HAKKINDA MAKALE 2

Sosyal medya dünyasında ilk olarak Youtube platformunda karşımıza slime videoları ile gelmişti. Esila Biltekin Challenge,Tiktok şakaları, Havuz, Eğlence ve alışveriş videolarını paylaşmaktadır. En sevdiği uygulama ise Tiktok uygulamasıdır. Genç fenomenin sosyal medya platformunda büyük ilgi görmesiyle hakkında merak edilenler çoğaldı. Merak edilenler bölümüne gelin birlikte göz atalım.

Bu kadar başarılı ve ekranların yeni yüzü olması ile izleyici tarafından akıllara Güzel fenomen kimdir? Kaç yaşındadır? Ailesi var mı? Giyim kombin önerileri? Gibi bir çok konu sık sık araştırılmaktadır. Bu ve daha fazla merak edilen bütün konuları sizler için yazımızda toparladık.

Esila Biltekin kimdir?

Youtube platformunda ve diğer sosyal medya platformlarında da karşımıza çıkan Esila Biltekin 31 Ocak 2008 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Eskiden İstanbul Bağcılarda yaşayan fenomen şimdi ise Çorlu da ikamet etmektedir. Genç fenomen henüz 13 yaşında ve ailesinin tek çocuğudur. Güzel fenomenin eğitim durumu ise ortaokul öğrencisidir. Okumayı çok seven başarılı fenomen ilerde meslek olarak veteriner olmayı planlıyor. Güzel fenomen büyük ölçüde hayvan sevgisine sahip. Evde evcil hayvan olarak kedi besliyor.

Öğrendiğimize göre daha önce bir kedisi de ölmüş genç fenomen bu konuda da çok üzgün olduğunu belirtmişti. Ünlü fenomenin Youtube kanalında 542 K abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 84.4 K Video ve içerik beğenileri ise 2.4 M civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda da çok ilgi görüyor. İnstagram hesabı annesi Suna Biltekin tarafından yönetilmektedir. Tatlı fenomen annesi ile de videolar çekmekte.

Esila Biltekin kaç yaşında?

Youtube platformunda ve diğer sosyal medya platformlarında da karşımıza çıkan tatlı fenomen 31 Ocak 2008 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Genç fenomen henüz 13 yaşında ve ailesinin tek çocuğudur .

Esila Biltekin aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının içerik üreticisi güzel fenomenin aslen nereli olduğu geçtiğimiz günlerde merak konusu olmuştu. İstanbul da doğan bir süre Bağcılar ilçesinde yaşayan fenomenin daha sonra çorlu da oturduğunu belirtmek isteriz.

Esila Biltekin hangi burç?

Arama motorlarında sık sık karşımıza çıkan sorular arasında yerini alan Sempatik fenomenin hangi burç olduğu oldu. Yetenekli fenomenin hangi burç olduğunu araştırdık ve öğrendik. 31 Ocak 2008 doğumlu olan fenomen tam bir Kova burcu.

Esila Biltekin’in boyu ve kilosu?

Genç hayran kitlelerine sahip olan hemen hemen herkesin sevdiği tatlı fenomenin sevenleri tarafından merak edilen sorular arasında boyu ve kilosu da sorulmuştu. Fiziği ile de merak edilen tatlı fenomenin boyu 1.58 cm kilosu ise 43 kg dır.

Esila Biltekin’in mesleği nedir?

Henüz daha meslek sahibi olmak için yaşı küçük olan tatlı fenomenimiz orta öğretim okuyor. İleride veteriner olmayı planlıyor. Bunların yanı sıra sosyal medya dünyasında ürettiği içeriklerle ve yapıcı videoları ile oldukça beğeni topluyor.

Esila Biltekin ne kadar kazanıyor?

Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 84.4 K Video ve içerik beğenileri ise 2.4 M civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda da çok ilgi görüyor. Ne kadar kazanıyor hatta bu platformda bir kazanç elde ediyor mu bu konuda henüz bir bilgiye sahip değiliz.

Esila Biltekin’in ailesi kimdir?

Ailesinin tek çocuğu olan güzel fenomenin ailesi davet organizasyon şirketiyle meşgul. Genç fenomen ailesinin tek gözdesi ve çok seviliyor. Annesi ile birlikte zaman zaman video içerikleri ile de karşımıza geliyor. İnstagram hesabı annesi tarafından yönetildiği belirtiliyor.

Esila Biltekin’in annesi kimdir?

Arama motorlarında sık sık sorulan sorular arasında yerini alan annesi kimdir adı nedir gibi araştırmalara konu olan ünlü fenomenin annesi Suna Biltekin terazi burcudur. Kızı ile sosyal medya dünyasında ürettikleri içerik videoları ile adeta beğenilerde ön sıralardalar diyebiliriz.

Esila Biltekin’in babası kimdir?

Ürettiği içerik videoları ile hayranlarını elde tutmayı başaran sempatik fenomenin annesi ile beraber bir çok videosu bulunmakta. Ve büyük ilgi görmektedirler. Ancak fenomenin babası da merak edilenler arasında yerini almıştı. Genç fenomenin babası davet organizasyon şirketinin sahibi ismi ise Cihan Biltekin dir.

Esila Biltekin’in sosyal medya hesapları

Tatlı fenomenin Youtube kanalında 658 K abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Tiktok platformuna da yeni girmiş olmasına rağmen takipçisi şimdiden 99.2 K Video ve içerik beğenileri ise 852.7 K civarında. Eğlenceli ve sempatik tavrı ürettiği içerik videoları ile İnstagram platformunda 79.3 B takipçisi var çok ilgi görüyor.

biltekin kimdir 2
biltekin kimdir 2
esila biltekin 1
esila biltekin 1

Yorum yapın