Ersin Yekin kimdir? Ersin Yekin Nimo Tv!

Ersin Yekin kimdir? Ersin Yekin Nimo Tv! Sosyal medyaya 2015 yılında girmesi ve bir çok sosyal medya hesaplarında aktif olarak kullanan fenomen özgün, doğal ve sempatik tavırlarla takipçi sayısını gün geçtikçe artırarak fenomen unvanını kazanmıştır. Fenomenlikten sonra da son zamanlarda popüler olan online oyunculuk ve canlı yayıncılık yapmaya başlamıştır ve büyük başarılar elde etmiştir.

Yakışıklı, genç Influencerın kısa süredeki başarısı ile bir çok sosyal medya kullanıcıları ve canlı oyun izleyicileri tarafından yakışıklı fenomen merak edilmektedir. Genç pubg oyuncusu kimdir? Aslen nereli? Nimo, Discord! Sevgilisi var mı? Avrupa birincisi mi oldu? Sosyal medya hesapları! Gibi ve daha fazla merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

Ersin Yekin kimdir?

1993 yılında dünyaya gelen fenomen 2015 yılında sosyal medyaya adım atmış ve sempatik ve özgün davranışları ile fenomen unvanına laik görülen ınfluencer sosyal medya ile beraber canlı oyunculuğa başlamış ve 4 kişilik pubg oyununda kurduğu ekip ile büyük başarılar elde etmişler ve en çok izlenen canlı yayıncılarından biri olmayı ekibi ile beraber başarmışlardır.

Ersin Yekin kaç yaşındadır?

Sosyal medyanın içerik üreticilerinden ve oyunlarından başta gelen isimlerden biri olan fenomen 1993 yılında dünyaya gelerek şuan da 28 yaşındadır.

Ersin Yekin burcu nedir?

1993 yılın da dünyaya gelen oyuncu fenomen tam doğum tarihi bilinemeyen Influencer’ın bu yüzden burcu da bilinmemektedir. Ama fenomenin takipçileri tarafından ve bazı doğum günü kutlamaları ile beraber kova burcu olduğu tahmin edilmektedir.

Ersin Yekin boyu kaç?

Sosyal medya da oyunları, tv yayıncılıkları ile son dönemde sık sık ismi duyulan fenomen 1.71 cm boyundadır. Sevenleri tarafından en çok merak edilen fiziksel özelliklerinden biri olmaktadır.

Ersin Yekin kilosu kaç?

Genç Youtuber en son 70 kilo olduğu bilinmektedir. Başarısı ile kendinden çok sık bahsettiren fenomen. yakışıklılığı ile de fiziksel özellikleri de çok sık merak edilip araştırılan konulardan olmuştur.

Ersin Yekin aslen nereli?

Aslen Şiirt’li olan yakışıklı fenomen yaşamını bir çok fenomenin olduğu gibi İstanbul da sürdürmektedir.

Ersin Yekin ailesi

Ailesi Şiiirtli olan fenomen kendisinden 3 yaş küşük 1996 doğumlu bir kardeşi vardır. Kardeşi ile beraber İstanbul da yaşayan fenomenin diğer aile üyeleri ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Ersin Yekin sevgilisi var mı?

Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesaplarını incelediğimiz zaman başarılı oyuncunun hayatında birisi olmadığı görülmektedir.

Ersin Yekin Avrupa birincisi ne oldu?

Pubg mobil de Fury ekibi kuran ve başarıları ile çok sık bahsettiren fenomen Avrupa’da da pubg oyununda sergilediği başarısı ile de birinci olmuşlardır.

Ersin Yekin işi nedir?

Sosyal medyaya 2015 yılında giren ve özgün, doğal içerikleri, sempatik tavırları ile kısa sürede sevilen ve takipçi sayısını arttıran fenomen oyun dünyasına ve tv yayıncılığa girmesi ile son dönemlerde artan fenomen bu sosyal medyayı iş olarak da yapmaya başlamıştır. 4 kişilik ekip kurarak fury ekibi olarak oyunlarında grubunda yer almaktadırlar.

Ersin Yekin nimo

Dünya üzerinde milyonlarca canlı yayın oyunlarının oynandığı ve oynanırken anlatıldığı bir tv yayıncılıktır. Yakışıklı fenomen, Pubg mobil oyununu da nimo canlı yayınında fury ekibi ile beraber oynamaktadırlar ve canlı yayınını sunmaktadırlar.

Nimo canlı yayıncılığı için buraya tıklayabilirsiniz.

Ersin Yekin discord

Online internet üzerinden yapılan konuşma, mesaj, sesli şekilde yapılabilecek watsapp gibi bir online konuşma uygulaması. Discord ile genç fenomen ve ekibi ile iletişime geçilebilir. Eğer discord ile iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ersin Yekin sosyal medya hesapları

2015 yılında sosyal medyaya giren yakışıklı fenomen kısa süre içerisinde geniş takipçi kitlesine ulaşmıştır. Sadece sosyal medyada devam ederek oyun ve yayıncılık da ismini sık sık duyulan fenomen ismini de ilk sıralara yazdırmıştır.

İnstagram hesabında 551 bin takipçisi olan fenomenin son paylaştığı fotoğrafta 146 bin beğenisi bulunmaktadırlar.

İnstagram hesabı için tıklayınız

YouTube hesabında 2,32 milyon takipçiye ulaşan fenomen Youtube da en çok takipçisi olan fenomenlerden olmuştur.

YouTube hesabı için tıklayınız

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çil doğal yollarla nasıl geçer? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın