Eritretin Jel nedir? Eritretin Jel kullananların yorumları nasıldır?

Eritretin Jel nedir? Eritretin Jel kullananların yorumları nasıldır? Günümüzdeki en büyük ve tüm insanlarda görülen cilt problemlerinden biri olan sivilce ve sivilce sonrası kalan izleri ciltteki en büyük sorunlar olarak karşılaşılmaktadır. Tüm insanların başına gelen sivilce problemi için insanlar çare bulmaya çalışmaktadır.

İşte sivilce problemi olan kişilerin sıklıkla kullandığı bir krem olan ve kullananların da memnun olduğu krem ile kullananlar ve kullanmak isteyenlerin aklında bir çok soru olmaktadır. Eritretin jel nedir? Ne işe yarar? Fiyatı ne kadar? Kimler kullanmamalıdır? Gibi ve daha fazlası merak edilen konularınızı sizin için yazımızın devamında toparladık ve cevapladık. Keyifli okurlar…

YAZIMIZDA BAHSETTİĞİMİZ ERİTRETİN JEL KULLANIP KULLANMAMAK KİŞİNİN KENDİ İRADESİNE KALMIŞTIR. OLUŞAN BİR YAN ETKİDE sacbilgisi.net VE ÜYELERİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Eritretin Jel nedir?

Günümüzdeki en büyük cilt problemlerden biri de akne ve akneden sonra kalan izler olmaktadır. Eritretin krem sivilce oluşumunu ve sivilce ile ilgili tüm sorunları çözmede işe yaradığını vaat etmektedir. Kremi kullananların büyük kısmı memnun olduğunu ifade etse de kullananların tarafından memnun olmayanlarda olmaktadır. Jelin sivilce oluşumunu ve oluşan sivilcelerle ilgili sorunlarını gidermek için kullanılmaktadır.

Eritretin Jel ne işe yarar?

Ciltteki en önemli problemlerden biri olan sivilce problemi bir türlü geçmeyen ve tekrarlayan problem olan cilt probleminde kullanılan etkili kremlerden biride Eritretin kremdir. Bu jelin kullanım alanları şunlardır;

  • Aşırı iltihaplı olmayan sivilcelerde kullanılır,
  • Cildin pürüzsüz olmasını sağlar,
  • Sivilce oluşumunu önler,
  • Sivilcelerin sönmesini sağlar ve yeniden çıkmasını önler,

Eritretin Jel içeriği nedir?

İçerisindeki etkin maddesi eritromisin  türevi bir antibiyotik ve tretinoin türevi akne tedavi etmek için kullanılan içeriklere sahip bir jeldir. Eritretin kremin yardımcı etkin maddeleri ise butilhidroksitoluen, hidroksipropil selüloz ve etil alkoldür.

Eritretin Jel muadilleri nelerdir?

Eritretin sivilce jelinin bir muadili olmamaktadır.

Eritretin Jel kimler kullanmamalı?

İçerisinde bulunana maddelere alerjisi bulunan kişiler ve cilt hastalıklarında gül, akut egzama veya ağız çevresindeki cilt iltihabı gibi durumları olan kişiler kesinlikle kullanılmamalıdır. Direk rüzgar ve güneş ile temas edilebilecek cilde ve açık yara alan cilde kullanılmamalıdır.

Eritretin Jel nasıl kullanılır?

Doktor tavsiyesi alındıktan sonra alerjiniz olmadığınız ve riskli cilt hastalığı olmadığı bilinene kişiler cildi ılık su ile temizleyip duruladıktan sonra parmak uçları ile masaj yaparak günde bir defa olacak şekilde kullanılmalıdır.

Eritretin Jel fiyatı ne kadar?

19 Aralık 2022 tarihinde yenilenen güncel fiyatlar ile Eritretin jel 2023 fiyatı 117.31 TL olarak satılmaktadır.

Eritretin Jel reçetesiz satılıyor mu?

Reçetesiz olarak da eczanelerden alabileceğinizilaç grubuna girmektedir.

Eritretin Jel satın al!

Sadece eczanelerde satılan krem, eczanelerde normal reçete ile alınabildiği gibi reçetesiz olarak da alınabilmektedir. Sadece eczanelerde satın alabileceğiniz krem kullanmak isteyenlerin reçetesiz de alabileceği bilinmektedir.

Eritretin Jel kullananların yorumları nasıldır?

yaş 35 yolun yarısı derken, ergenlikte bile oluşmayan aknelerle tanıştım. dermatologun verdiği ilaçlardan biri bu. gece yatarken temiz cilde sürülüyor. çok keskin ve alkollü bir kokusu var. gözleri yaşartabiliyor. ince bir tabaka halinde tüm yüz cildine uygulanıyor ve saniyeler içinde kuruyup ağzı burnu oynatamayacak kadar gergin bir tabaka oluşturuyor. eğer kazara esnerseniz kurumuş tabaka patır patır çatlıyor. sabah yüz yıkanırken de zor temizleniyor.

hala bir tüp daha kullanmalıyım şu anda. ama bu aralar etrafımdaki birçok kişi yüzün bayağı iyileşmiş ne kullanıyorsun öyle gibilerden sorular soruyor. kısacası mucizem olmuş olan bi ilaçtır kendisi.

bende eritretin kullanıyorum. çok düzenli olmasada haftanın 3-4 günü yatarken temiz cildime sürüp yatıyorum. cildimi çok soyuyor, soydukça derimin yenilendiğini hissediyorum. benim çok fazla iltihaplı sivilcelerim yok, küçük kırmızı noktacıklar şeklinde. onlarada iyi geliyor. cilt doktoru bir arkadaşım kendisi kullanıyor bu ürünü. zaten o kullanmasa bende kullanamazdım.

banada doktor bu kremden yazdı 4gündür kullanıyorum ama cildimde çok fazla yanma yapıyor. yanağımdaki bi sivilcenin üstü kabuk tuttu kenarlarıda kıpkırmızı sizdede böyle oldu mu? kullanmaya devam etsemmi bilemedim acaba iyileşiyormu yoksa dahadamı kötü yaptı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın