Uzun Saç Kesim Modelleri

2023 Uzun Saç Kesim Modelleri Uzun ve sağlıklı saçlar, her zaman kadın güzelliğine biraz daha güzellik katmıştır. Ancak tabii ki, saçlarımızın güzelliği söz konusu olduğunda, saç kesimleri de oldukça önemlidir. Bu senenin saç kesimlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:
 
  • Katlı uzun saçlar bu sene de trend halinde. Özellikle de platin rengi, bu uzun saçlar, sıkca tercih edilmektedir.
  • Aynı zamanda, katlı uzun saç kesimlerine ombre uygulamak da bu sene büyük ilgi görüyor.
  • 2021 uzun saç kesimi modelleri arasında kahkül de görülmektedir. Özellikle, uzun bir yüz şekliniz varsa kahkül tam size göredir
Daha koyu renklerde olan saç diplerinin, saç uçlarına doğru daha açık renklere bürünmesi de bu sene oldukça ilgi görmekte. Bu saç modeli, size daha feminen ve daha modern bir görüntü kazandırır.
Geçen senenin kalın örgülerine oranla, bu senenin saç örgü modelleri, daha ince örgülere sahip. Salaş ve bohem bir hava katan ince örgülerin, özellikle de doğal görünmesi, daha romantik bir hava yaratıyor. 2023 saç kesim modelleri arasında olan sade düz saç kesimleri, ince örgüler için idealdir. Bu gibi saç örgülerinde, saçlarınızın arasından ince örgüler geçirmeniz ve saçlarınızı düzleştirmeden, hafif dalgalı bırakmanız daha iyi olur.
2023 uzun saç kesim modelleri arasında özellikle 90’ların havası hiss edilmekte. 90’lı yılların arkaya doğru, jöleli uzun ıslak saç modelleri bu sene de büyük ilgi görüyor. Islak jöleli saçlar, size daha maskulen bir hava katacaktır.
 
 

Feminen 2021 Saç Kesim Modelleri

Feminen 2021 Saç Kesim Modelleri
Saç buklelerinin yüksek bir at kuyruğu için, karışık bir şekilde toplanması, bu senenin trendleri arasında yerini almıştır. Bu gibi bir saç modeli, size hem modern hem de sportif bir hava katacaktır.
Bu sene, özellikle doğal ve salaş saçlar ön planda. Omuzdan toplanan at kuyruğu saçlar, buna örnek olarak gösterilebilir. Bu saç modelini elde etmek için, fazladan çaba harcamanıza gerek kalmaz. 2023 saç kesim modelleri arasında yere alan küt saç kesimi sayesinde, bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Düzleştirdiğiniz saçlarınızı omuz kısmından saç tokası ile hafif sıkmadan sabitleyerek, salaş bir görüntü kazanın.

Uzun Katlı Saç Kesim Modelleri

2021’in bir diğer, aslında sık sık yaptığımız saç modeli, saçları yandan ayırmak. Bu sayede saçlarınız daha kabarık görünür ve size daha feminen bir hava katar. Yani, saçlarınızı sadece yana ayrırak da uzun saç modeli elde edebilirsiniz. [vikipedia uzun saç ]

Yorum yapın