Selin Yağcıoğlu kimdir? Selin Yağcıoğlu eşini biliyor musunuz?

Selin Yağcıoğlu kimdir? Selin Yağcıoğlu eşini biliyor musunuz? Sosyal medya da son zamanlarda kullanımi artması ve içerikleri, paylaşımları sevilmesi ile influencer ünvanına sahip olmayı hak eden güzel fenomenlerin olmuştur. Sosyal medyanın son dönemlerde aktif kullanımı artması ile de fenomen sayısı da gün geçerek artmaktadır ve bu fenomenlerden de kısa sürede artan takipçi sayısı ile beğenilen fenomenlerin olmuştur.

Güzelliği ile de dikkat çeken fenomen biyografisi de çok merak edilen konulardan olmuştur. Takipçileri ve sevenleri tarafından Selin Yağcıoğlu kimdir? Aslen nerelisin? Eşi kimdir? Çocuğu mu var? Gibi ve daha fazla merak edilen tüm konuları yazımızın devamında siz değerli okurlarımız için cevapladık. Keyifli okurlar….

Selin Yağcıoğlu kimdir?

1990 yılın da İstanbul da dünyaya gelen influencer aslen Karadenizli’dir. İstanbulda üniversitesini tamamladıktan sonra 2 yıl spikerlik yapmıştır. Şuan da sosyal medya hesaplarını aktif kullanımi ile takipçi sayısı artmıştır ve influencer ünvanına sahip olmuştur.

Selinay Yalcin kimdir 6320398
Selinay Yalcin kimdir

Selin Yağcıoğlu kaç yaşında?

Güzel influencer 15 Kasım 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir ve şuan da 31 yaşındadır.

Selin Yağcıoğlu burcu nedir?

15 Kasım 1990 yılında doğarak influencer akrep burcu grubuna girmektedir. 31 yaşın da olmasına rağmen fenomenin takipçileri tarafından yapılan yorumlar ile daha genç gösterdiğini sürekli bahsetmektedirler.

Selin Yağcıoğlu boyu kaç?

Güzelliği ile dikkatleri toplayan fenomen 1.69 cm boyu ile ülkenin ortalama boy uzunluğundan fazla olmaktadır. Fiziksel özelliği ile beğenilen fenomenin takipçileri tarafından sıklıkla merak edilen konular arasına girmiştir.

Selin Yağcıoğlu kilosu kaç?

Fiziksel özellikleri ile çok beğenilen genç influencer kilosu merak edilip sıklıkla araştırılmaktadır. Genç influencet 50 kiloya sahiptir.

Selin Yağcıoğlu aslen nereli?

Aslen baba tarafından Trabzonlu olduğu bilmektedir. Karadeniz’i olan aslen fenomen laz olduğu da görulmektedir.

Selinay Yalcin kimdir
Selinay Yalcin kimdir

Selin Yağcıoğlu nerede yaşıyor?

Genç influencer yaşamını İstanbul da sürdürmektedir.

Selin Yağcıoğlu eşini biliyor musunuz?

2018 yılın da dünya evine gören güzel influencer hayatını Göktan Balarısı ile birleştirmiştir. Büyük bir aşk ile evlenen ve gözleri içine baktıklarında gözleri parlayan çift bir çocukları da olmuştur. Genç influencer boşanarak hayatlarını ayırmışlardır.

Selin Yağcıoğlu boşandı mı?

Evet boşandı. 2018 yılında Göktan Balarısı ile hayatlarını birleştiren çift evlilikleri 3 sene sonra 2021 yılında boşanarak evliliklerini bitirmişlerdir.

Selin Yağcıoğlu çocuğu var mı?

Evet, güzel fenomenin çocuğu vardır. 2018 yılında evlendiği Göktan Balarası ile 2019 yılında şu isimli kız çocuklarını kucaklarına aldı. Güzel fenomenin kızı şuan 2 yaşındadır. Kızı Su sosyal medya hesaplarını da paylaşımları ile görüldüğü gibi 8 Ağustos 2019 yılın da dünyaya geldiği görülmektedir.

Selin Yagcioglu kimdir 2345
Selin Yagcioglu kimdir

Selin Yağcıoğlu sevgilisi var mı?

Gönül dağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Berk Atan ile sevgili oldukları sosyal medya ve magazinlerdr söylenti çıkan çift aşklarını itiraf ettikten belli bir süre sonra ayrılmıslardır. Güzel fenomenin kızı suyun doğum günün de Berk Atan paylaşımı ile hala aralarında bir şey var mı? sorusu akıllara takılmıştır. Güzel influencer ve yakışıklı oyuncunun şuan da aralarında bir şey olup olmadığı bilinmemektedir.

Selin Yağcıoğlu mezun olduğu okul nedir?

İstanbul üniversitesinde İktisadi Fakültesinde İktisadi bölümünden mezun olmuştur. İstanbul da doğup büyüyen fenomen okul hayatını da İstanbul da tamamlamış ve okumak istediği İstanbul Üniversitesinde de hayalini tamamlayarak mezun olmuştur.

Selin Yağcıoğlu mesleği nedir?

Üniversiteden mezun olduktan sonra 2 yıl spor spikerleri yapmıştır. 1.5 yıl fb TV de daha sonra 6 ay A haber de spor spikerliği yapmıştır. Şuan da influencer olarak sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır.

Selin Yağcıoğlu sosyal medya hesapları

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve iş olarak görüp, çalışan fenomen takipçi sayıları gün geçtikçe artmıştır ve influencer unvanina sahip olmuştur.

Sosyal medya da İnstagram hesabın da 783 bin takipçiye ulaşmıştır ve son paylaşımın da 44.926 bin beğeniye ulaşmıştır.

İnstagram hesabı için buraya tıklayınız.

Sosyal medya da YouTube hesabını 2023 yılın da açtığı bilinen fenomen 222 bin abonesi olduğu bilinmektedir ve son aylarda aktif olarak kullanmadığı görülmektedir.

YouTube hesabını için buraya tıklayınız.

Yorum yapın